Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Umywalki meblowe

( ilość produktów: 1 )
Widok

CASERTA Umywalka ścienna/meblowa 80x45 cm ROCA A3270J0000

Producent: ROCA
Indeks producenta: A3270J0000
CASERTA Umywalka ścienna/meblowa 80x45 cm ROCA A3270J0000- 5%
590,00 zł725,70 złTwój rabat 5%560,50 zł netto689,42 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Umywalka meblowa jest popularnym rozwiązaniem do łazienek, w których każda dostępna powierzchnia dobrze, by była wykorzystana. Duży wybór mis umywalkowych pozwala na dopasowanie odpowiedniej pojemności, kształtu, a także montażu baterii. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór samych umywalek, jak również w zestawie ze stojakiem.

Umywalki meblowe - charakterystyka

Umywalki meblowe charakteryzują się przeważnie prostą i ergonomiczną stylistyką. Występują w wariantach jednokomorowych i dwukomorowych. Ich konstrukcja umożliwia zastosowania je jako samodzielne umywalki lub konstrukcja umywalkowo-blatowa. Można do nich dokupić oddzielne lub dedykowane meble łazienkowe, które pozwolą stworzyć spójną kompozycję.

Duży wybór modeli i kolorystyki, pozwala na zgranie ich z aranżacją łazienki, co umożliwia stworzenie niepowtarzalnego klimatu i znacząco poprawia estetykę. Warto pamiętać, by umywalka meblowa była dopasowana do pozostałych elementów łazienki, takich jak wanna czy brodzik, grzejnik. W tym przypadku warto także zwrócić uwagę na odpowiednie baterie umywalkowe, które również mają wpływ na odbiór całej armatury. W zależności od wybranego wariantu, może to być umywalka meblowa bez otworu lub z przeznaczeniem do montażu baterii jednootworowej lub dwuotworowej.

Kiedy wybrać umywalkę meblową?

Umywalka meblowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, ceniących sobie wysoki poziom higieny w łazience, zwłaszcza gdy ta połączona jest z toaletą. Całość pokrywy szafki stanowi umywalka, którą w łatwy sposób można utrzymać w czystości, a osadzanie się kurzu czy osadu ze środków czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

Dodatkowo umywalki meblowe występują w wielu popularnych rozmiarach, przez co z łatwością można je dopasować standardowych wielkości szafek. Do takiego rozwiązania najczęściej odpowiednia będzie:

Co istotne - w razie konieczności wymiany szafki, nie jest konieczna wymiana zlewu, ponieważ w wielu przypadkach korzystając z ustandaryzowanych rozmiarów umywalek i szafek podumywalkowych, można z łatwością skompilować ze sobą te dwa oddzielne elementy.

Sposób montażu umywalki meblowej

Umywalki meblowe są szybkie i łatwe w montażu. Do przymocowania misy stosuje się dołączone do zestawu wkręty oraz kołki rozporowe, które stabilizują konstrukcję. Do podłączenia umywalki z szafką stosuje się silikon sanitarny, który pełni rolę spoiwa tych dwóch elementów, jak również uniemożliwia podciekanie wody i doprowadzenie do puchnięcia odsłoniętych elementów szafki podumywalkowej.

pixel