Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Klucze imbusowe

( ilość produktów: 1 )
Widok

Klucze imbusowe długie 9 szt. PROFIX 48319

Producent: PROFIX
Indeks producenta: 48319
Klucze imbusowe długie 9 szt. PROFIX 48319- 15%
31,34 zł38,55 złTwój rabat 15%26,64 zł netto32,77 zł brutto
Produkt dostępny2kpl.
Wysyłka już dzisiaj!

Klucze imbusowe pozwalają na dokręcanie śrub pięcio- lub sześciokątnych (torx). Stosowane są powszechnie przy pracach instalatorskich oraz budowlanych. Prosta budowa w połączeniu z dużą wytrzymałością, zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz tempo zużywania się kluczy.

Jakie klucze imbusowe warto kupić?

Przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości stali. Jej najważniejszym parametrem jest twardość. Imbusowe klucze nie mogą być zbyt twarde, ponieważ przy dużych naprężeniach może dojść do ich pęknięcia, zaś zbyt miękkie - szybko się wyrobią. Dobre klucze imbusowe charakteryzują się odpowiednim balansem między tymi dwoma parametrami sprawiając, że ich wytrzymałość jest na optymalnym poziomie.

Zestawy kluczy imbusowych dostępnych w naszej ofercie umożliwiają zakup narzędzi dopasowanych do śrub o mniejszym jak i większym gnieździe na klucz. Zestawy składają się z kilku lub kilkunastu kluczy o zróżnicowanej średnicy, co ułatwia pracę i zwiększa spektrum jego zastosowania.

W naszej ofercie posiadamy m.in. klucze imbusowe firmy PROFIX - znanego i cenionego producenta narzędzi do prac hydraulicznych i budowlanych. Dostępne w asortymencie klucze pozwalają na komfortową pracę i brak obaw, o zbyt szybkie zużycie się narzędzi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kluczy imbusowych oraz pozostałych kluczy do prac instalacyjnych.

pixel