Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Elektroniczne

( ilość produktów: 3 )
Widok

Termometr elektroniczny TMD7 AFRISO 4769000

Producent: AFRISO
Indeks producenta: 4769000
Termometr elektroniczny TMD7 AFRISO 4769000
856,90 zł netto1 053,99 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Termometr elektroniczny TM6 AFRISO 570038

Producent: AFRISO
Indeks producenta: 570038
Termometr elektroniczny TM6 AFRISO 570038
466,79 zł netto574,15 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Pirometr TM9-IR AFRISO 570037

Producent: AFRISO
Indeks producenta: 570037
Pirometr TM9-IR AFRISO 570037
703,56 zł netto865,38 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Termometry elektroniczne to znakomite urządzenia pomiarowe, które wskazują dokładną temperaturę powierzchni, cieczy, gazów miękkich i otoczenia. Mogą mieć różny zakres wskazywanych temperatur. W hurtowni HAP Armatura znajduje się wiele termometrów elektronicznych do zastosowań przemysłowych (np. branża spożywcza oraz branża farmaceutyczna), laboratoryjnych i transportowych.

Termometr elektroniczny – kiedy się przydaje?

Termometr elektroniczny wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie istotny jest dokładny pomiar temperatury. Duży zakres temperatur sprawia, że sprzęt ten znajduje zastosowanie dla różnorodnych potrzeb. Jest on szczególnie ważny przy wszelkich kontrolach procesów przemysłowych i pomiarach laboratoryjnych. Jego wytrzymałość mechaniczna jest bardzo wysoka – materiały, z których jest wyprodukowany, umożliwiają wykorzystywanie go w takich miejscach, gdzie np. są wstrząsy, występują media agresywne, czy panuje ekstremalna temperatura. Ponadto, w jego konstrukcji zastosowano specjalne uszczelnienia, dzięki czemu jest on odporny m.in. na kurz, brud czy wodę.

Nowoczesne modele są wyposażone w duże i podświetlane wyświetlacze LCD, który pozwala na jednoczesny pomiar i korzystanie z menu. Zazwyczaj wyniki są wyświetlane w stopniach Celsjusza i Fahrenheita. Rejestrowanie i wyświetlanie wartości maksymalnych i minimalnych oraz automatyczne zapisywanie wcześniejszych badań znacznie poprawia komfort pracy. Do zalet, tego sprzętu można zaliczyć również to, że jest poręczny i ma mały rozmiar, a także fakt, że termometr elektroniczny może działać na baterie lub akumulatory.

Czy termometry elektroniczne są dokładne?

Wielu Klientów zastanawia się, czy termometry elektroniczne są dokładne. Pomijając fakt, że miernik tego typu dokonuje pomiaru znacznie szybciej niż termometry cieczowe, to jest on bardzo dokładny i trwa od kilku sekund do kilku minut. Szczególną popularnością cieszą się termometry elektroniczne bezdotykowe. Są wygodne w użyciu, ponieważ nie wymagają dotykania danego medium, zanurzania w gazach itp. Oferują lepszą precyzję pomiaru i są łatwiejsze do odczytania. Zazwyczaj, do tego typu termometrów można zakupić dodatkowo czujniki temperatur.

Termometry elektroniczne w hurtowni HAP Armatura

W hurtowni HAP Armatura dostępny jest szeroki asortyment termometrów, w tym modeli elektronicznych. Tego rodzaju mierniki produkowane są przez takie marki jak m.in. AFRISO, INTROL czy WIKO. Klienci bardzo cenią sobie te urządzenia, określając je jako solidnie wykonane, trwałe i niezawodne. Mają one certyfikaty i atesty bezpieczeństwa, co jest tylko potwierdzeniem wysokiej jakości produktów.

Gdy podczas zakupów wystąpią jakieś wątpliwości, eksperci w HAP Armatura zawsze służą pomocą i fachową poradą. Jako profesjonalna hurtownia z wieloletnim doświadczeniem spełniamy oczekiwania zarówno dużych firm budowlanych czy fabryk przemysłowych, jak i klientów indywidualnych. Konkurencyjne ceny są jedną z największych zalet sklepu, a wytrzymałe materiały, z jakich wytwarzane są wyroby, sprawiają, że nabywca będzie cieszył się termometrem przez długi czas.

pixel