Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Umywalki

( ilość produktów: 506 )
Widok

Nowoczesne umywalki spełniają funkcję zarówno użytkową, jak również ozdobną. Dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, pozwalają na dopasowanie ich do aranżacji łazienki i stworzenie spójnej całości. W naszej hurtowni posiadamy bogaty wybór modeli znanych producentów, takich jak m.in. Roca, Deante, czy Besco.

Umywalki łazienkowe

Na rynku mamy szeroki wybór umywalek, które przeważnie różnią się od siebie trzema parametrami: formą montażu, kształtem, a także kolorem. Dzisiaj większość umywalek wykonywanych jest wytrzymałej ceramiki, która pozwala na użytkowanie zlewu przez długie lata.

Popularnym wyborem są umywalki meblowe z blatem wpuszczanym w szafkę lub dedykowany stojak, a także umywalki łazienkowe wolnostojące. Obecnie królują umywalki o kształcie prostokątny i obłym, ze względu na ilość potrzebnego miejsca, względem ich pojemności. Nadal dużym zainteresowaniem cieszą się umywalki łazienkowe nablatowe w formie mis, które świetnie komponują się z przestronnymi i opartymi na stonowanych kolorach lub kontrastach łazienkach.

Decydując się na konkretne typy umywalek, trzeba do nich dobrać także odpowiednie baterie umywalkowe, które mogą być montowane naściennie, nablatowo lub w umywalce. Popularnym wyborem wśród naszych Klientów są baterie nablatowe i umywalkowe stojące, ze względu na komfort ich użytkowania, jak również łatwy dostęp do wężyków doprowadzających wodę oraz odpływu, co znacząco ułatwia wszelkie przyszłe prace serwisowe i nie naraża glazury na uszkodzenie.

Standardowy rozmiar umywalek do łazienek to przeważnie od 55 do 60 centymetrów. Większe umywalki dedykowane są do łazienek o znacznie większej powierzchni, gdyż mimo tego, że są to nowoczesne umywalki (przez co ich ścianki nie są tak grube), potrzebują one znacznej ilości miejsca na montaż. W naszej ofercie znajdują się także mniejsze umywalki i misy umywalkowe, które świetnie wkomponowują się w aranżację mniejszych łazienek i pozwalają oszczędnie zarządzać dostępnym miejscem.

Jakie umywalki znajdują się w naszej ofercie?

Umywalki nablatowe

Nowoczesne umywalki nablatowe są chętnie wybieraną armaturą łazienkową ze względu na design oraz funkcjonalność jaką oferują. Wyniesione ponad blat umywalki nablatowe, pozwalają na wygodne wyseparowanie części jaką jest misa lub nieco uniesiona komora, a przestrzeń wokół może posłużyć jako miejsce np. na kosmetyki, środki czystości, itp.

Dużym atutem umywalek nablatowych jest całkowite wyseparowanie ich z powierzchni np. szafki, co nie ogranicza ich pojemności i pozwala w pełni wykorzystać ich potencjał. Umywalki wpuszczane w blat częściowo, co prawda zabiorą nieco przestrzeni, ale wybierając umywalki o stosunkowo niedużej głębokości spowodują zaledwie niewielkie ograniczenie miejsca w szafce lub stojaku.

Umywalki podblatowe

Ten rodzaj umywalek najczęściej spotykany jest w świeżo zaprojektowanych łazienkach oraz miejscach użyteczności publicznej. Wybierając umywalki podblatowe użytkownik zyskuje jednolitą taflę użytkową w swojej łazience oraz estetyczną i nowocześnie wyglądającą zabudowę. Trzeba uwzględnić, że umywalka łazienkowa podblatowa zabierze nieco przestrzeni użytkowej z szafek lub stojaków, jednak pozostawia więcej miejsca na środki czystości i kosmetyki, które można ustawić na blacie. Dodatkowo utrzymanie czystości blatu jest łatwiejsze, ponieważ bez problemu środki czystości można skierować do umywalki, a następnie ją spłukać, zachowując czystość wszystkich elementów.

Umywalki łazienkowe podblatowe dostępne są w popularnych kształtach i zróżnicowanych rozmiarach, przez co bez problemu można je dopasować do wielu łazienek i przestrzeni, którą można dysponować.

Umywalki wpuszczane w blat

Popularnym rozwiązaniem są także nowoczesne umywalki wpuszczane w blat, które pozwalają na zachowanie widocznych konturów umywalki, dzięki czemu można w nich zastosować stojące baterie umywalkowe - w zależności od modelu - jednootworowe lub dwuotworowe. Dzięki powierzchni wokół komory, można ustawić najpotrzebniejsze środki czystości jak mydło czy pasta do zębów, bez potrzeby organizowania dla nich specjalnego miejsca.

Umywalka łazienkowa wpuszczana w blat to świetne rozwiązanie do łazienek średniej wielkości oraz tych o zdecydowanie większej powierzchni. W tej odmianie możemy wybierać spośród umywalek jednokomorowych jak i dwukomorowych (nawet z oddzielnymi bateriami). Podwójna umywalka łazienkowa sprawdzi się tam, gdzie łazienka jest wykorzystywana przez więcej niż jedną osobę w tym samym czasie.

Umywalki wolnostojące

Jeśli aranżacja łazienki zakłada dużą ilość szafek lub przeznaczenie pomieszczenia ograniczone będzie do użytkowania przez gości, warto wziąć pod uwagę umywalki wolnostojące, które mogą być podwieszane lub posiadają podporę w postaci ceramicznej podstawy. W tym przypadku baterie do umywalki łazienkowej najczęściej montowane są w formie ściennej, co pozwala wymieniać zlew bez konieczności dostosowywania jej pod baterie. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne umywalki dostosowane do wykorzystywania baterii jednootworowych i dwuotworowych stojących, jak również w pełni niezależnych baterii ściennych.

Umywalki meblowe

Przystosowane do połączenia z szafkami podumywalkowymi, umywalki meblowe pozwalają na dokładne dopasowanie ich do powierzchni mebla, tworząc z nim jedną całość lub jako element wpustowy - zagospodarować jej część. Ten typ umywalek stosowany jest zarówno z mniejszych jak i dużych łazienkach. Umywalkę można kupić w zestawie z dedykowaną szafką lub dopasować oddzielnie, tak by design łazienki był jak najbardziej spójny. Wybierając oddzielne szafki łazienkowe, należy wziąć pod uwagę z jakiego materiału są wykonane oraz czy są zabezpieczone przed nadmiarem wilgoci, który mógłby powodować ich puchnięcie.

Obowiązkowe części do montażu umywalki łazienkowej

Większość dostępnych w naszej ofercie nowoczesnych umywalek do łazienek posiada zestaw elementów, które umożliwiają zarówno montaż armatury, jak również jej przyłączenie do źródła zimnej i ciepłej wody, a także odpływu. W przypadku, gdy umywalka ich nie posiada, należy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria, dedykowane do konkretnego typu montażu.

Umywalka łazienkowa stojąca jest najłatwiejsza w montażu, ponieważ sama dla siebie stanowi podstawę. W zależności od formy postumentu - można przystawić ją do ściany lub może być od niej częściowo odseparowana. Umywalki łazienkowe stojące przytwierdza się specjalnymi mocowaniami (najczęściej znajdują się w zestawie), natomiast postument należy przytwierdzić i zabezpieczyć silikonem sanitarnym. W przypadku umywalki łazienkowej wolnostojącej, trzeba wziąć pod uwagę przygotowanie odpływu i zasilania dla baterii , które będzie znajdować się w podłodze.

Równie mało problematyczne są umywalki nablatowe. Do ich obsadzenia wymagane jest tylko wykonanie otworów, które pozwolą podłączyć odpływ wody - o ile nie posiadają one gniazda na baterie. Przytwierdzenie nablatowej umywalki odbywa się przy pomocy silikonu sanitarnego, który stworzy szczelne i solidne połączenie między misą a blatem. Przed klejeniem warto zabezpieczyć ranty misy, by po zakończonym procesie montażu, móc ją bezproblemowo oczyścić.

Więcej pracy będzie nas kosztować montaż umywalki wpuszczanej w blat oraz umywalki podblatowej. W obu przypadkach konieczne jest wycięcie otworu na misę, która w wersji:

 • umywalki wpuszczanej w blat - będzie dotyczyć tylko samej komory, gdyż wierzchnia część umywalki znajduje się ponad blatem. Przytwierdza się ją odpowiednimi mocowaniami, a miejsca łączenia, zaciąga się silikonem sanitarnym;
 • umywalki podblatowej - wycięcie będzie przygotowane pod samą misę, a przytwierdzona zostaje ona od spodu blatu. Ranty blatu i misy muszą do siebie idealnie przylegać, by nie powodować zacieków i wycieków. Przykręcony od spodu lat jest dodatkowo zabezpieczony silikonem sanitarnym w miejscu łączenia misy z blatem, co ma zapewnić odpowiednią szczelność.

W przypadku umywalek meblowych są one dopasowane do aktualnej szafki, przez co są np. przykręcane do ściany i opierane na ściankach mebla, po czym zabezpieczanie silikonem sanitarnym, lub są wpuszczane w szafkę, a silikonem zabezpiecza się tylko miejsca styku rantów blatu i misy.

Należy wziąć także pod uwagę elementy, które są niezbędne do funkcjonowania zlewu, czyli syfony i przyłącza - dostępne do zakupu w naszej hurtowni hydraulicznej.

Nowoczesne umywalki łazienkowe w hurtowni HAP

Naszym klientom oferujemy dostęp do szerokiej gamy produktów znanych i cenionych producentów armatury łazienkowej, takich jak m.in. Roca, Laufen czy Elita. Nowoczesne umywalki łazienkowe w naszym asortymencie, to specjalnie wyselekcjonowane produkty, które łączą w sobie trwałość, wysoką precyzję wykonania, modne wzornictwo i świetną cenę.

W naszej ofercie posiadamy:

 • umywalki łazienkowe Besco
 • umywalki łazienkowe Deante
 • umywalki łazienkowe Elita
 • umywalki łazienkowe Ferro
 • umywalki łazienkowe Hansgrohe
 • umywalki łazienkowe Hydroland
 • umywalki łazienkowe Koło
 • umywalki łazienkowe Laufen
 • umywalki łazienkowe Roca

Dzięki szerokiej gamie produktowej, kolorystycznej oraz wymiarowej, dopasowanie odpowiedniej umywalki łazienkowej nie stanowi problemu, a także pozostawia duży wybór. Nowoczesne umywalki łazienkowe to pewność zastosowania nowoczesnych technologii wyrobu, przez co ich trwałość oraz precyzja procesu produkcyjnego zapewnia wysoką jakość finalnego produktu.

Promocja

VARIFORM Umywalka prostokątna 55 cm 500.740.01.6 KOŁO 500.740.01.6

Producent: KOŁO
Indeks producenta: 500.740.01.6
VARIFORM Umywalka prostokątna 55 cm 500.740.01.6 KOŁO 500.740.01.6
407,20 zł500,86 złTwój rabat 10%366,48 zł netto450,77 zł brutto
Produkt dostępny2szt.
Wysyłka już w środę
Promocja

IDOL Umywalka 60 cm, z otworem i przelewem 60X45 cm KOŁO M11160000

Producent: KOŁO
Indeks producenta: M11160000
IDOL Umywalka 60 cm, z otworem i przelewem 60X45 cm KOŁO M11160000
153,10 zł188,31 złTwój rabat 10%137,79 zł netto169,48 zł brutto
Produkt dostępny5szt.
Wysyłka już w środę
Promocja

MADALENA Umywalka 60 cm ROCA WM810MD3Z001001

Producent: ROCA
Indeks producenta: WM810MD3Z001001
MADALENA Umywalka 60 cm ROCA WM810MD3Z001001
170,00 zł209,10 złTwój rabat 5%161,50 zł netto198,65 zł brutto
Produkt dostępny8szt.
Wysyłka już w środę
Promocja

Umywalka RIKA 52x40 blat, ceram black matt ELITA 145001

Producent: ELITA
Indeks producenta: 145001
Umywalka RIKA 52x40 blat, ceram black matt ELITA 145001
745,00 zł916,35 złTwój rabat 20%596,00 zł netto733,08 zł brutto
Produkt dostępny3szt.
Wysyłka już w środę
Promocja

Umywalka LUNA 60, ceram white ELITA 145073

Producent: ELITA
Indeks producenta: 145073
Umywalka LUNA 60, ceram white ELITA 145073
530,00 zł651,90 złTwój rabat 15%450,50 zł netto554,12 zł brutto
Produkt dostępny2szt.
Wysyłka już w środę
Promocja

DIVERTA Umywalka blatowa 55x42,5cm z otworem ROCA A327116000

Producent: ROCA
Indeks producenta: A327116000
DIVERTA Umywalka blatowa 55x42,5cm z otworem ROCA A327116000
610,00 zł750,30 złTwój rabat 5%579,50 zł netto712,79 zł brutto
Produkt dostępny2szt.
Wysyłka już w środę
Promocja

Umywalka RENI 46x33 blat, ceram white ELITA 145047

Producent: ELITA
Indeks producenta: 145047
Umywalka RENI 46x33 blat, ceram white ELITA 145047
470,00 zł578,10 złTwój rabat 20%376,00 zł netto462,48 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

MADALENA Umywalka 50 cm ROCA A327591000

Producent: ROCA
Indeks producenta: A327591000
MADALENA Umywalka 50 cm ROCA A327591000
135,00 zł166,05 złTwój rabat 5%128,25 zł netto157,75 zł brutto
Produkt dostępny29szt.
Wysyłka już w środę

Komplet do umywalki M8X120 HYDROLAND KM.UM8

Producent: HYDROLAND
Indeks producenta: KM.UM8
Komplet do umywalki M8X120 HYDROLAND KM.UM8
6,48 zł7,97 złTwój rabat 20%5,18 zł netto6,37 zł brutto
Produkt dostępny301szt.
Wysyłka już w środę

IDOL Umywalka 60 cm bez otworu KOŁO M11060000

Producent: KOŁO
Indeks producenta: M11060000
IDOL Umywalka 60 cm bez otworu KOŁO M11060000
153,10 zł188,31 złTwój rabat 10%137,79 zł netto169,48 zł brutto
Produkt dostępny3szt.
Wysyłka już w środę

IDOL Umywalka 55 cm, z otworem, przelewem, 55X42 cm KOŁO M11155000

Producent: KOŁO
Indeks producenta: M11155000
IDOL Umywalka 55 cm, z otworem, przelewem, 55X42 cm KOŁO M11155000
141,50 zł174,05 złTwój rabat 10%127,35 zł netto156,64 zł brutto
Produkt dostępny12szt.
Wysyłka już w środę

IDOL Umywalka 50 cm z otworem i przelewem 50X41 cm KOŁO M11150000

Producent: KOŁO
Indeks producenta: M11150000
IDOL Umywalka 50 cm z otworem i przelewem 50X41 cm KOŁO M11150000
129,90 zł159,78 złTwój rabat 10%116,91 zł netto143,80 zł brutto
Produkt dostępny1szt.
Wysyłka już w środę

IDOL Umywalka 55 cm, bez otworu, z przelewem, 55X42 cm KOŁO M11055000

Producent: KOŁO
Indeks producenta: M11055000
IDOL Umywalka 55 cm, bez otworu, z przelewem, 55X42 cm KOŁO M11055000
141,50 zł174,05 złTwój rabat 10%127,35 zł netto156,64 zł brutto
Produkt dostępny2szt.
Wysyłka już w środę

Umywalka dla osób niepełnosprawnych 65X55 cm, z otworem, z przelewem KOŁO M38165000

Producent: KOŁO
Indeks producenta: M38165000
Umywalka dla osób niepełnosprawnych 65X55 cm, z otworem, z przelewem KOŁO M38165000
401,00 zł493,23 złTwój rabat 10%360,90 zł netto443,91 zł brutto
Produkt dostępny2szt.
Wysyłka już w środę

IDOL Umywalka 50 cm, bez otworu, z przelewem 50X41 cm KOŁO M11050000

Producent: KOŁO
Indeks producenta: M11050000
IDOL Umywalka 50 cm, bez otworu, z przelewem 50X41 cm KOŁO M11050000
129,90 zł159,78 złTwój rabat 10%116,91 zł netto143,80 zł brutto
Produkt dostępny1szt.
Wysyłka już w środę

NOVA PRO Umywalka 36 cm prostokątna, z otworem, przelewem 36X28 cm KOŁO M32137000

Producent: KOŁO
Indeks producenta: M32137000
NOVA PRO Umywalka 36 cm prostokątna, z otworem, przelewem 36X28 cm KOŁO M32137000
166,90 zł205,29 złTwój rabat 10%150,21 zł netto184,76 zł brutto
Produkt dostępny1szt.
Wysyłka już w środę

Zaślepka do umywalki/zlewozmywaka, chrom FERRO Z35

Producent: FERRO
Indeks producenta: Z35
Zaślepka do umywalki/zlewozmywaka, chrom FERRO Z35
31,50 zł38,75 złTwój rabat 20%25,20 zł netto31,00 zł brutto
Produkt dostępny3szt.
Wysyłka już w środę

MADALENA Umywalka 60 cm bez otworu na baterię ROCA WM810MD3Z000001

Producent: ROCA
Indeks producenta: WM810MD3Z000001
MADALENA Umywalka 60 cm bez otworu na baterię ROCA WM810MD3Z000001
170,00 zł209,10 złTwój rabat 5%161,50 zł netto198,65 zł brutto
Produkt dostępny5szt.
Wysyłka już w środę

MADALENA Umywalka 55 cm ROCA A327590000

Producent: ROCA
Indeks producenta: A327590000
MADALENA Umywalka 55 cm ROCA A327590000
150,00 zł184,50 złTwój rabat 5%142,50 zł netto175,28 zł brutto
Produkt dostępny20szt.
Wysyłka już w środę

MADALENA Umywalka 55 cm bez otworu na baterię ROCA A327592000

Producent: ROCA
Indeks producenta: A327592000
MADALENA Umywalka 55 cm bez otworu na baterię ROCA A327592000
150,00 zł184,50 złTwój rabat 5%142,50 zł netto175,28 zł brutto
Produkt dostępny11szt.
Wysyłka już w środę

MADALENA Umywalka 50 cm bez otworu na baterię ROCA A327593000

Producent: ROCA
Indeks producenta: A327593000
MADALENA Umywalka 50 cm bez otworu na baterię ROCA A327593000
135,00 zł166,05 złTwój rabat 5%128,25 zł netto157,75 zł brutto
Produkt dostępny5szt.
Wysyłka już w środę

Umywalka 66 x 55 cm, bez przelewu, z otworem na baterię Dostępna łazienka ROCA WM8810ACZ000001

Producent: ROCA
Indeks producenta: WM8810ACZ000001
Umywalka 66 x 55 cm, bez przelewu, z otworem na baterię Dostępna łazienka ROCA WM8810ACZ000001
370,00 zł455,10 złTwój rabat 5%351,50 zł netto432,35 zł brutto
Produkt dostępny9szt.
Wysyłka już w środę

Rodeo Umywalka blatowa 52x41 cm ROCA A327866000

Producent: ROCA
Indeks producenta: A327866000
Rodeo Umywalka blatowa 52x41 cm ROCA A327866000
270,00 zł332,10 złTwój rabat 5%256,50 zł netto315,50 zł brutto
Produkt dostępny3szt.
Wysyłka już w środę

HALL Umywalka ścienna/nablatowa 50 cm ROCA A325883000

Producent: ROCA
Indeks producenta: A325883000
HALL Umywalka ścienna/nablatowa 50 cm ROCA A325883000
780,00 zł959,40 złTwój rabat 5%741,00 zł netto911,43 zł brutto
Produkt dostępny1szt.
Wysyłka już w środę

Dbamy o Twoją prywatność

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności naszego sklepu.

Akceptuję
pixel