Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Doczołowe

( ilość produktów: 1 )
Widok

Stacjonarne urządzenie zgrzewające KAN-therm 1933267036

Producent: KAN-therm
Indeks producenta: 1933267036
Stacjonarne urządzenie zgrzewające KAN-therm 1933267036- 15%
10 990,44 zł13 518,24 złTwój rabat 15%9 341,87 zł netto11 490,50 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Zgrzewarka doczołowa umożliwia łączenie ze sobą rur przy pomocy złączek termoplastycznych. Tworzone w ten sposób połączenia są trwałe i nierozerwalne, jak również cechują się wysokim poziomem szczelności. Oferowane przez nas zgrzewarki doczołowe na wykorzystywanie kształtek z takich materiałów jak PP (polipropylen) i PE (polietylen).

Zgrzewarki doczołowe w hurtowni HAP

Dostępne w naszej ofercie elektronarzędzia w postaci zgrzewarek doczołowych to wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do drobnych i większych prac hydraulicznych. Między innymi w naszej ofercie można znaleźć zgrzewarki firmy KAN-therm - jednego ze znanych i cenionych producentów asortymentu hydraulicznego - narzędzi, podzespołów czy elementów instalacyjnych.

Nowoczesna zgrzewarka doczołowa do rur PE i PP jest urządzeniem bezpiecznym, wyposażonym m.in. w kontroler temperatury, co chroni to narzędzie przed przegrzaniem się, w wyniku przekroczenia odpowiedniej temperatury.

Zgrzewarki doczołowe wykorzystywane są przeważnie do rur o większych średnicach, przez co idealnie sprawdzają się przy tworzeniu rozległych instalacji wodnych, do których wykorzystuje się rury o większych średnicach.

Decydując się na zakup zgrzewarki doczołowej, należy kierować się jakością jej wykonania, możliwościami oraz bezpieczeństwem obsługi. W naszej hurtowni posiadamy specjalnie wyselekcjonowany przez naszych specjalistów sprzęt, który pozwala sprawnie i efektywnie wykonywać zgrzewanie rur przy użyciu kształtek termoplastycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na zgrzewarki i akcesoria, które dostępne są w HAP Armatura.

pixel