Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Grzejniki aluminiowe

( ilość produktów: 2 )
Widok

Wspornik grzejnika aluminiowego HYDROLAND W.SZAB2 biały podwójny

Producent: HYDROLAND
Indeks producenta: W.SZAB2
Wspornik grzejnika aluminiowego HYDROLAND W.SZAB2 biały podwójny- 20%
29,80 zł36,65 złTwój rabat 20%23,84 zł netto29,32 zł brutto
Produkt dostępny118kpl.
Wysyłka już dzisiaj!

Grzejnik FERROLI Proteo 600 HP 747058010 aluminiowy

Producent: FERROLI
Indeks producenta: 747058010
Grzejnik FERROLI Proteo 600 HP 747058010 aluminiowy
83,20 zł netto102,34 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Kaloryfer aluminiowy to nowoczesne urządzenie do ogrzewania pomieszczeń, które doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniu jak i domu jednorodzinnym. Kaloryfery aluminiowe nagrzewają się niezwykle szybko, dzięki czemu możesz liczyć na szybkie i efektywne ogrzanie pomieszczenia, w którym zostały zainstalowane. Ponadto grzejniki aluminiowe są szczególnie odporne na korozję.

Wybierając grzejniki pokojowe do domu należy mieć na uwadze wielkość pomieszczenia, które będą ogrzewać. Im większa powierzchnia, tym większa moc grzewcza jest potrzebna do zapewnienia odpowiedniej temperatury. Decydując się na montaż grzejników w domu jednorodzinnym, warto wybrać model o większej wydajności. W mieszkaniach otoczonych przez sąsiednie lokale zazwyczaj nie ma potrzeby instalacji grzejników o dużej mocy.

Grzejniki aluminiowe charakteryzują się żeberkową budową i estetycznym wyglądem. Konstrukcja tego typu grzejników umożliwia wyposażenie ich w dodatkowe elementy w razie konieczności. Dzięki grzejnikom aluminiowym możesz zadbać o ciepło i komfort w swoim domu. Użytkownicy doceniają je za niewielką wagę, trwałość i łatwość montażu.

pixel