Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Rury na wcisk

( ilość produktów: 1 )
Widok

Rura UNI PIPE biała PLUS RED 16x2,0 plus izolacja czerwona 6 mm 100 mb UPONOR

Producent: UPONOR
Rura UNI PIPE biała PLUS RED 16x2,0 plus izolacja czerwona 6 mm 100 mb UPONOR- 10%
1 148,00 zł1 148,00 złTwój rabat 10%840,00 zł netto / 100 mb1 033,00 zł brutto / 100 mb
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Rury do systemów wciskowych muszą charakteryzować się elastycznością i wysokim poziomem szczelności. Wykorzystywane do instalacji wody użytkowej i wody grzewczej posiadają odpowiednią odpornośc na zróżnicowane ciśnienie i temperaturę medium.

Rury na wcisk w hurtowni HAP

W naszym asortymencie znajdują się produkty m.in. firmy Uponor - cenionego i innowacyjnego producenta elementów instalacji hydraulicznych, które cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem naszych Klientów.

Dokładnie wykonane łączniki wciskane zapewniają zachowanie stuprocentowej szczelności i idealnego przylegania do rur. W celu zachowania najlepszych właściwości łączników i rur, zalecamy stosowanie produktów tego samego producenta. Do łączników polecamy dostępne w naszym sklepie rury UNI PIPE PLUS Uponor, których konstrukcja pozwala na lepszy kąt zgięcia (bez zaginania rury), a zastosowane polietylenowe wnętrze, umożliwia bezproblemowe zastosowanie ich w instalacjach, gdzie woda będzie służyć do celów spożywczych. Dużym zainteresowaniem cieszą się również rury MLC Uponor, które odporne są na dyfuzję tlenu, a także pozwalają na zastosowanie ich w celu przepływu wody grzewczej oraz użytkowej.

Posiadamy rury w różnych rozmiarach oraz o długościach dostosowanych do mniejszych i większych prac hydraulicznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rur wciskanych w HAP Armatura, które kupisz w atrakcyjnych cenach.

pixel