Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak korzystać z platformy hap.pl

2022-02-10
Jak korzystać z platformy hap.pl

Jeszcze więcej nowości! Jeśli śledzisz nas na bieżąco to wiesz, że usprawniamy pracę instalatorom wprowadzając do naszej platformy coraz to nowsze udogodnienia. Ale czy aby na pewno trafiłeś już we wszystkie zakamarki naszej strony i w pełni wykorzystałeś jej potencjał? Nie musisz już dłużej błądzić! 

Przygotowaliśmy dla Ciebie film instruktażowy z którego dowiesz się jak krok po kroku:

  • zarejestrować konto firmowe

Konto firmowe pozwoli Ci czerpać 100% korzyść jakie posiada platforma hap.pl. W ciągu 24h od rejestracji skontaktuje się z Tobą twój dedykowany opiekun i otworzy przed Tobą nowe możliwości, łącznie z indywidualną siatką rabatową. 

  • wyszukać interesujące Cię produkty

Szybkie wyszukiwanie produktów przyspiesza cały proces zakupowy. Poznasz wszystkie sposoby wyszukiwania towarów i wybierzesz najbardziej Ci odpowiadający, a to pozwoli na szybkie i łatwe odszukanie interesujących Cię produktów. 

  • przebiega proces zakupowy

W tej części poznasz cały proces zakupowy. Dowiesz się jakie są możliwości płatności oraz wybierzesz sposób dostawy. 

  • dotrzeć do aktualności

W aktualnościach znajdziesz bieżące promocje, szkolenia i planowane wydarzenia. Informujemy w niej zarówno o stacjonarnych działaniach w oddziałach jak i o tych ogólnopolskich z których możesz skorzystać niezależnie w jakim miejscu w Polsce się znajdujesz. Do tej zakładki dostaniesz się na dwa różne sposoby.

  • poznać planowane zmiany cen

Nikt nie lubi być nie miło zaskoczony, a już na pewno nie wzrostem cen. Aby Twoje oferty zawsze były aktualne możesz śledzić planowane podwyżki cen producentów i nie dać zaskoczyć się. Planowane podwyżki zawsze dodawane są z wyprzedzeniem, śledząc je na bieżąco zdążysz zrobić zakupy jeszcze w niższych cenach. 

  • stworzyć ofertę inwestycyjną

Nie od dziś wiadomo, że kompleksowe oferty rządzą się swoimi prawami. W celu ułatwienia Ci procesu wyceny, przygotowaliśmy łatwy formularz, dzięki któremu przekażesz nam istotne informacje niezbędne do przygotowania wstępnej oferty. 

  • trafić do ofertownika

Ofertownik to świetne narzędzie pozwalające na tworzenie oferty dla Twoich Klientów. Jego głównymi zaletami są: możliwości nadania swojej marży, możliwość dodania usługi czy wygenerowanie gotowej oferty w formacie pdf. W jednym miejscu uwzględnisz wszystkie pozycje, łącznie ze swoimi usługami.

Obejrzyj film instruktażowy i poznaj wszystkie funkcje strony:

 

 

Ofertownik

Wyżej pokrótce wspomnieliśmy o przydatnym narzędziu jakim jest ofertownik i jak znaleźć go na stronie. Jak się po nim poruszać? Jakie są jego możliwości i co jeszcze dzięki niemu zyskasz? O tym dowiesz się z kolejnego filmu, a więcej przeczytasz na naszym blogu (czytaj tutaj). Wprowadzając do swojej pracy ofertownik, nie będziesz już więcej sięgał po inne narzędzia. Sprawdź sam!

 

Program lojalnościowy HAPPRO

To jeszcze nie koniec korzyści jakie niesie za sobą rejestracja swojej firmy na platformie. Będąc naszym stałym Klientem masz możliwość dołączenia do programu lojalnościowego HAPPRO, w którym to za zakupy produktów na hap.pl otrzymujesz punkty, które wymienić możesz na atrakcyjne nagrody! Za każde wydane 100 zł netto otrzymujesz od 5 do 20 punktów w zależności od zakupionych produktów. Aby wymieniać punkty na nagrody wystarczy jak się zarejestrujesz na stronie happro.pl, zrobisz zakupy, a punkty na twoje konto będą naliczały się automatycznie. Obejrzyj poniższy film i dowiedz się jak zarejestrować konto i jak wymienić punkty na nagrodę.

 

Wyszukiwanie, sortowanie, filtrowanie produktów.

Szybkie wyszukiwanie produktów przyspiesza cały proces zakupowy. Poznaj wszystkie sposoby wyszukiwania produktów w Nowoczesnej Hurtowni Hydraulicznej hap.pl i z łatwością znajduj  interesujące Cię produkt.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
pixel