Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Stelaże do umywalek

( ilość produktów: 1 )
Widok

CARMEN Unik 800 mm ze stelażem ROCA A851370425

Producent: ROCA
Indeks producenta: A851370425
CARMEN Unik 800 mm ze stelażem ROCA A851370425- 5%
4 270,00 zł5 252,10 złTwój rabat 5%4 056,50 zł netto4 989,50 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Stelaż pod umywalkę umożliwia jej przymocowanie, nawet gdy pod nią nie znajduje się szafka lub stopka stabilizująca. Wykorzystując stelaż podtynkowy umywalkowy, można ukryć przyłącza i odprowadzenia wody, pozostawiając samą umywalkę oraz baterię.

Dlaczego wybrać stelaż pod umywalkę?

Odpowiednie zamocowanie umywalki jest ważne dla jej stabilności. Stelaże mogą być montowane natynkowo lub podtynkowo. W naszej ofercie znajdują się oba warianty, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego nie stanowi żadnego problemu.

Bardzo estetyczne ze względu na ukrycie przyłączy są stelaże podtynkowe. Umożliwienie montażu umywalki bezpośrednio na ścianie (i ukrycie przyłączy) daje duży atut w postaci wolnej przestrzeni pod umywalką, którą można dowolnie zagospodarować. Stelaż do umywalki powinien umożliwiać dostosowanie optymalnej wysokości misy. Wybierając stelaże podtynkowe do umywalek należy także zwrócić uwagę na rodzaj ściany, do której będzie przytwierdzona konstrukcja. Niekiedy mogą przydać się także dodatkowe wsporniki, które ustabilizują i usztywnią cały stelaż.

Metalowy stelaż pod umywalkę może zastąpić także podumywalkowe meble łazienkowe, jak szafki lub komody. Uniwersalne formy jak, pozwalają na dostosowanie ich do niemal każdego wnętrza, a warianty wykończenia pozwolą na dobranie ich do kolorystyki łazienki. Wolna przestrzeń również pozwala na dopasowanie przestrzeni do potrzeb użytkowników. W tym przypadku jednak stelaż jest także elementem dekoracyjnym, jak również służy podtrzymaniu umywalki.

Stelaż podtynkowy do umywalki w hurtowni HAP

W naszej ofercie posiadamy uniwersalny stelaż podtynkowy do umywalki DELFIN A102, który posiada stopy regulujące jego wysokość w zakresie do 25 centymetrów. Dzięki przemyślanej konstrukcji, jest on niezwykle funkcjonalny i umożliwia dopasowanie go do wielu łazienek i modeli umywalek. Wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że umywalka na stelażu który oferujemy, będzie trzymać się pewnie i stabilnie.

pixel