Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Palniki, reduktory gazowe

( ilość produktów: 2 )
Widok

Palnik AIRPROP ROTHENBERGER 31020

Producent: ROTHENBERGER
Indeks producenta: 31020
Palnik AIRPROP ROTHENBERGER 31020- 10%
615,00 zł756,45 złTwój rabat 10%553,50 zł netto680,81 zł brutto
Produkt dostępny14szt.
Wysyłka już dzisiaj!

Palnik TURBO GT 2000 LOGO-TOOLS 6.500

Producent: LOGO-TOOLS
Indeks producenta: 6.500
Palnik TURBO GT 2000 LOGO-TOOLS 6.500- 5%
219,00 zł269,37 złTwój rabat 5%208,05 zł netto255,90 zł brutto
Produkt dostępny10szt.
Wysyłka już dzisiaj!

Palniki gazowe pozwalają na opalanie oraz spawanie elementów wykonanych ze zróżnicowanych stopów stali. Nowoczesne palniki gazowe ręczne pozwalają na komfortową regulację wielkości płomienia, co znacząco ułatwia wykonywanie zarówno dużych, jak i niewielkich - wymagających precyzji - spawów.

Palniki gazowe w ofercie hurtowni HAP

Oferowane przez nas narzędzia do spawania w postaci palników to wysokiej jakości urządzenia pozwalają na wykonywanie zarówno opalania m.in. rur czy płyt stalowych, jak również ich spawania.

Dostępne w naszej ofercie palniki gazowe przystosowane są do prac w różnych zakresach temperaturowych, co pozwala na idealne dopasowanie jej do potrzeb lutowanego materiału. Odpowiednia temperatura ma duże znaczenie dla trwałości spawu.

Palniki gazowe do spawania najczęściej wykorzystuje się do łączenia ze sobą stali i miedzi, a możliwości dostępowe jak i zapewniające odpowiednią odległość pracy, zapewnia płynna regulacja wysokości płomienia. To sprawia, że lutowanie przy pomocy dostępny w hurtowni HAP palników, jest wygodne, sprawne i bezpieczne dla użytkownika.

Ważne, by przy wyborze wziąć pod uwagę trwałość palnika, która może być zróżnicowana, ze względu na materiał wykonania końcówki. Znajdujące się w naszym asortymencie palniki gazowe przeznaczone są do spawania w różnych zakresach temperaturowych, dlatego przed dokonaniem zakupu, należy określić przeznaczenie palnika, a następnie dobrać odpowiedni model.

W przypadku problemu z doborem odpowiedniego palnika gazowego, nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze najbardziej dopasowanego wariantu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem palników gazowych.

pixel