Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Kamienie do zgrzewarki

( ilość produktów: 2 )
Widok

Kamień, rozm. 25 DETAL-MET KAM25SP

Producent: DETAL-MET
Indeks producenta: KAM25SP
Kamień, rozm. 25 DETAL-MET KAM25SP- 20%
89,62 zł110,23 złTwój rabat 20%71,70 zł netto88,19 zł brutto
Produkt dostępny11szt.
Wysyłka już w poniedziałek

Kamień, rozm. 32 DETAL-MET KAM32SP

Producent: DETAL-MET
Indeks producenta: KAM32SP
Kamień, rozm. 32 DETAL-MET KAM32SP- 20%
98,60 zł121,28 złTwój rabat 20%78,88 zł netto97,02 zł brutto
Produkt dostępny6szt.
Wysyłka już 01.07

Kamienie do zgrzewarki to akcesoria przydatne przy naprawach hydraulicznych. Dzięki nim wykonać można prace wymagające połączenia rur. W HAP Armatura kamienie dostępne są do różnych typów zgrzewarek do rur m.in. PE, PP, PEX. Wysoka jakość kamieni do zgrzewarek do rur gwarantuje pełną szczelność połączeń, szybki i łatwy montaż oraz wszechstronne zastosowanie m.in. w instalacjach zimnej/ciepłej wody, c.o., technologicznych, budownictwie przemysłowym, rolnictwie.

Kamienie do zgrzewarki w hurtowni HAP Armatura

Kamienie to najpopularniejsze akcesoria do zgrzewarki do rur. Bez nich urządzenie nie mogłoby działać. W HAP Armatura dostępne są kamienie do zgrzewarki rur oryginalne, które gwarantują bezpieczeństwo pracy oraz nie niszczą sprzętu. Proponujemy produkty pasujące do najpopularniejszych na rynku modeli zgrzewarek do rur. W szerokiej ofercie znajdują się kamienie do zgrzewarki PP ręcznej i automatycznej. Urządzenie to znajduje zastosowanie w przypadku rur z tworzyw sztucznych. Z jego pomocą można zgrzać mufki, rury i kształtki. W zależności od wielkości sprzętu można w nim zainstalować od jednego do trzech kamieni.

W HAP Armatura są one dostępne w kilku rozmiarach (o średnicy 20, 25 oraz 32 mm), dzięki czemu prosto można je dopasować do posiadanego urządzenia. Wygodę ich użytkowania podwyższa fakt, że kamienie do zgrzewarki do rur pokryte są specjalną powłoką zapobiegającą przywieraniu materiału do tulei.

Oprócz kamieni do zgrzewarki PP w HAP Armatura pojawiają się też kamienie do innego typu urządzeń – PE i PEX. Sprzęty te wykorzystać można do zgrzewania rur z innych tworzyw, które topią się w wyższych/ niższych temperaturach. Jako hurtownia proponujemy też akcesoria do zaawansowanych technicznie zgrzewarek. Przygotowaliśmy również szeroki wybór innych produktów, które spełnią wymagania profesjonalistów. Nasze akcesoria do zgrzewarek to produkty najlepszych marek takich jak np. DETAL-MET. Dostępne są one w sklepie internetowym oraz w naszych dziewięciu stacjonarnych oddziałach w województwie lubelskim oraz podkarpackim.

pixel