Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FAQ

Jak zarejestrować konto na stronie?
Po kliknięciu w zakładkę "zarejestruj" zostaniesz poproszony o uzupełnienie swoich danych kontaktowych. Możesz zarejestrować się jako osoba prywatna lub jako firma. Ustaw login i hasło, które w późniejszym czasie pozwolą Ci na zalogowanie się na platformie. Następnie musisz zaznaczyć zgody. Pierwsza zgoda jest obowiązkowa do zarejestrowania konta, natomiast dwie pozostałe pozwolą nam na przesyłanie informacji marketingowych drogą elektroniczną m.in. informacje o promocjach. Sprawdź dane i niebieskim przyciskiem zarejestruj konto. Na Twój adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Po kliknięciu w link Twoje konto będzie aktywne.
Jak zalogować się po raz pierwszy?
Po zarejestrowaniu konta, aby zalogować się po raz pierwszy konieczne jest kliknięcie linku aktywacyjnego, który otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e-mail. Następnie możesz logować się na platformie za pomocą przycisku "zaloguj" umieszczonego w prawym górnym rogu.
Nie dostałem linku aktywacyjnego?
Link aktywacyjny powinien dotrzeć na Twój adres e-mail zaraz po zarejestrowaniu. Jeżeli go nie otrzymałeś sprawdź zakładkę Spam. Jeśli tam też go nie ma - skontaktuj się z nami.
Nie pamiętam loginu lub hasła.
Jeśli nie pamiętasz loginu lub hasła skorzystaj z opcji “ Przypomnij login lub hasło”, która znajduje się w zakładce Zaloguj się. Zostaniesz poproszony o adres e-mail na który zostanie wysłany link do generacji nowego hasła.
Czy mogę liczyć na rabaty?
Jeśli jesteś klientem profesjonalnym, zarejestruj konto jako firma. W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec, który ustali dedykowane rabaty dla Twojego konta.
Jak zostać Klientem Profesjonalnym?
Aby zostać Klientem Profesjonalnym należy zarejestrować konto jako firmowe, a następnie poczekać na kontakt ze strony naszego handlowca.
Kiedy będę mógł robić zakupy z rabatami?
Jeżeli reprezentujesz firmę instalacyjną nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 h od rejestracji konta. Siatka rabatowa zostanie przypisana do Twojego konta niezwłocznie po rozmowie z handlowcem.
Jak dołączyć do programu lojalnościowego?
Aby dołączyć do programu lojalnościowego:
  1. Wejdź na stronę www.happro.pl i wypełnij formularz rejestracyjny.
  2. Odbierz e-mail, który zostanie przesłany na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Kliknij link aktywacyjny potwierdzający chęć przystąpienia do Programu.
  3. Potwierdzenie przystąpienia do Programu wraz z loginem i hasłem zostanie przesłane na Twój e-mail w ciągu 24 h.
pixel