Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Dennice stalowe

( ilość produktów: 8 )
Widok

Dennica stalowa FI 80 (88,9) MARGO

Producent: MARGO
Dennica stalowa  FI  80 (88,9) MARGO- 5%
8,21 zł10,10 złTwój rabat 5%7,80 zł netto9,59 zł brutto
Produkt dostępny21szt.
Wysyłka już w środę

Dennica stalowa FI 32 (42,4) MARGO

Producent: MARGO
Dennica stalowa FI  32 (42,4) MARGO- 5%
5,25 zł6,46 złTwój rabat 5%4,99 zł netto6,14 zł brutto
Produkt dostępny6szt.
Wysyłka już w środę

Dennica stalowa FI 50 (60,3) MARGO

Producent: MARGO
Dennica stalowa FI  50 (60,3) MARGO- 5%
6,17 zł7,59 złTwój rabat 5%5,86 zł netto7,21 zł brutto
Produkt dostępny11szt.
Wysyłka już w środę

Dennica stalowa FI 100 MARGO

Producent: MARGO
Dennica stalowa  FI 100 MARGO- 5%
19,20 zł23,62 złTwój rabat 5%18,24 zł netto22,44 zł brutto
Produkt dostępny15szt.
Wysyłka już w środę

Dennica stalowa FI 150 (159X4,5) MARGO

Producent: MARGO
Dennica stalowa  FI 150 (159X4,5) MARGO- 5%
45,09 zł55,46 złTwój rabat 5%42,84 zł netto52,69 zł brutto
Produkt dostępny3szt.
Wysyłka już w środę

Dennica stalowa FI 40/4 (48,3) MARGO

Producent: MARGO
Dennica stalowa FI  40/4 (48,3) MARGO- 5%
10,26 zł12,62 złTwój rabat 5%9,75 zł netto11,99 zł brutto
Produkt dostępny6szt.
Wysyłka już w środę

Dennica stalowa FI 65 MARGO

Producent: MARGO
Dennica stalowa FI 65 MARGO- 5%
6,60 zł8,12 złTwój rabat 5%6,27 zł netto7,71 zł brutto
Produkt dostępny11szt.
Wysyłka już w środę

Dennica stalowa FI 125 (139,7) MARGO

Producent: MARGO
Dennica stalowa  FI 125 (139,7) MARGO- 5%
37,31 zł45,89 złTwój rabat 5%35,45 zł netto43,60 zł brutto
Produkt dostępny3szt.
Wysyłka już w środę

Dennice stalowe wykorzystywane są w wielu sektorach przemysłowych. Doskonale sprawdzają się m.in. w branży chemicznej czy gazowej. Korzysta się z nich w elektrowniach, a także montuje w rozmaitych urządzeniach, takich jak np. zbiorniki chłodnicze, kotły, cysterny czy bojlery. Tak duża różnorodność sprawiła, że produkty te tworzone są z najróżniejszych materiałów i w rozmaitych rozmiarach. Największą popularnością niezmiennie cieszą się natomiast rozwiązania stalowe, oferowane przez wielu, renomowanych producentów. Łączą trwałość wykonania oraz niezawodność z bardzo atrakcyjnymi cenami. 

Dennice stalowe do instalacji stalowych

Dennice najczęściej dobierane są do konkretnego zbiornika bądź zastosowania w danym systemie. Kluczowe jest bowiem wybranie ich odpowiedniego rozmiaru i materiału wykonania. Przyspawane są na dole instalacji, dzięki czemu stanowią jej solidną podstawę. Jak łatwo się domyślić, muszą być z tego powodu niezwykle trwałe oraz odporne zarówno na uszkodzenia zewnętrzne, jak i szkodliwą działalność materiałów trzymanych wewnątrz. Nie mogą doprowadzić do rozszczelnienia, a po zamontowaniu powinny bezawaryjnie spełniać swoje zadania przez długi czas.

Są to instalacje stalowe, które muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Często to one w głównym stopniu odpowiadają za ochronę osób pracujących lub przebywających w okolicy zbiorników ciśnieniowych czy bezciśnieniowych. Jak zostało wspomniane, wykorzystywane są także do kotłów i cystern. Ich trwałość umożliwia bowiem ich wykorzystywanie zarówno w przypadku przechowywania substancji, jak i transportowania ich. Z tego powodu wymaga się od nich niezawodności w rozmaitych warunkach.

Co istotne, dennice stalowe do zbiorników muszą być wykonywane w zgodzie ze wszystkimi obowiązującymi normami. W zależności od przeznaczenia, dotyczyć to może zarówno przepisów krajowych, jak i międzynarodowych. Tylko wtedy gwarantują w pełni prawidłowe działanie oraz bezpieczeństwo. Po ich przyspawaniu wskazane jest sprawdzenie i zabezpieczenie miejsca łącznia. Pozwala to m.in. na korzystanie z instalacji w sposób efektywny, bez powstania ewentualnych zmian warunków przesyłu.

Grubość dennic mieści się najczęściej w przedziale od 4 do 18 mm. Równie zróżnicowane są też ich średnice, dzięki czemu łatwo znaleźć produkty odpowiadające potrzebom konkretnego urządzenia czy projektu. Są jednym z wielu typów łączników spawalniczych, dostępnych na rynku. W tej kategorii produktów wymienić można również m.in. kolano hamburskie, mufki do wspawania, zwężki czy trójniki. Wszystkie je cechuje niezawodność i mnogość specyfikacji do wyboru. Stanowią spójną całość, pozwalającą na budowę oraz modyfikację m.in. rurociągów.

Dennice stalowe nierdzewne

Dennice nierdzewne to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w przypadku instalacji wodnych i wielu innych. Ich zaletą jest wysoka odporność na niesprzyjające warunki pogodowe oraz wilgoć. Dzięki temu znalazły zastosowanie m.in. w sektorze transportowym, sprawdzając się w cysternach wykorzystywanych do transportu rozmaitych substancji i cieczy. Dzięki swoim właściwościom służą również jako zabudowa rurociągów przesyłających parę wodną czy inne materiały neutralne i nie tylko.

Jak dobierać dennice stalowe?

Głównym kryterium doboru dennic do zbiorników i instalacji są ich wymiary. Produkty te muszą idealnie pasować do konkretnego rozwiązania, aby dało się je przyspawać z najwyższą dokładnością. Tylko wtedy zapewniają pełną nieprzepuszczalność i gwarantują bezpieczeństwo całego układu. Przede wszystkim więc należy zwrócić uwagę na ich średnicę, uwzględniając miejsce na łączenie.

Druga kwestia to grubość denka. Dennice stalowe od sprawdzonych producentów zawsze są wytrzymałe i solidne. Ich budowa jednak musi odpowiadać zadaniom, które zostaną przed nimi postawione.  Nie bez znaczenia jest również ich kształt, który zależy nie tylko od przeznaczenia elementu, ale także parametrów zbiornika, na którego spodzie zostanie zamontowany.

Warto zwrócić uwagę również na materiał wykonania dennicy oraz certyfikaty i normy, które spełnia. Dotyczy to zarówno polskich przepisów, jak i rozwiązań międzynarodowych. W wielu przypadkach najlepiej sprawdzają się produkty wykonywane z wysokiej jakości stali. Wynika to z faktu, że można ją spawać, ale również jest wytrzymała i odporna na działanie rozmaitych związków chemicznych (zarówno kwasowych, jak i zasadowych). Nie bez znaczenia jest też wysoka tolerancja temperaturowa oraz wytrzymałość na znaczne obciążenia.

Dennice stalowe w ofercie hurtowni HAP Armatura

Wybierając dennice stalowe, należy kierować się przede wszystkim ich jakością. Po określeniu dokładnych parametrów produktu, zalecane jest szukanie odpowiedniego rozwiązania wśród ofert rzetelnych producentów. Biorąc to pod uwagę, w hurtowni HAP Armatura znalazły się m.in. dennice firmy MARGO, cieszące się uznaniem i zaufaniem polskich przedsiębiorców. Jest to firma, która przez lata swojej działalności na rynku udowodniła, że dba zarówno o trwałość produktów, jak i ich najlepsze ceny. Dzięki temu żaden ich klient nie jest rozczarowany zakupem.

pixel