Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Silikony białe

( ilość produktów: 1 )
Widok

Silikon sanitarny CS9 biały CERESIT 2684007 / 2255405

Producent: CERESIT
Indeks producenta: 2255405
Silikon sanitarny CS9 biały CERESIT 2684007 / 2255405- 5%
23,00 zł28,29 złTwój rabat 5%21,85 zł netto26,88 zł brutto
Produkt dostępny66szt.
Wysyłka już dzisiaj!

Silikon biały idealnie nadaje się do wykonywania prac uszczelniających w łazienkach oraz kuchniach. Jego biały kolor idealnie sprawdzi się w połączeniu z armaturą łazienkową i kuchenną. Dodatkowo jego barwa pozwala na lepszą kontrolę w trakcie aplikacji.

Silikon biały - idealny do prac łazienkowych i kuchennych

Biały silikon idealnie sprawdzi się przy tworzeniu spoin przy misach umywalkowych nablatowych, rantach wanien czy brodzików, a także podstaw muszli klozetowych. Biały silikon sanitarny tworzy trwałe połączenie, a dodatkowo niezwykle szczelne.

By silikon biały komponował się z pozostałymi elementami łazienki lub kuchni, najlepiej stosować go w pomieszczeniach o jasnym wykończeniu oraz białej armaturze łazienkowej. Może stanowić także kontrast do ciemnego wariantu aranżacji, jednak wtedy konieczna jest niezwykła precyzja jego aplikacji, ponieważ wszelki nadlewy będą bardzo widoczne.

Dostępna w naszej ofercie chemia sanitarna w postaci białych silikonów cenionych producentów, pozwala na wygodne, precyzyjne, ale co najważniejsze - stworzenie trwałej spoiny, która przetrwa codzienną eksploatację przez długi czas.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą silikonów sanitarnych białych. Dostępny jest także w naszej ofercie silikon bezbarwny, który pozwoli na dyskretniejsze utworzenie spoin na ciemniejszych obiektach.

pixel