Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Wężyki przyłączeniowe do baterii

( ilość produktów: 2 )
Widok

Wężyk red. FI 15/10 L-100 DN8 INOX 272-08/100

Producent: INOX
Indeks producenta: 272-08/100
Wężyk red.  FI 15/10  L-100  DN8  INOX 272-08/100- 15%
21,84 zł26,86 złTwój rabat 15%18,56 zł netto22,83 zł brutto
Produkt dostępny34szt.
Wysyłka już w środę

Elastyczne przyłącze LECHAR FP-EXTAP-3/8-250X500 GW/GZ do baterii pionowych FP-EXTAP 2SZT/KPL

Producent: LECHAR
Indeks producenta: FP-EXTAP-3/8-250X500
Elastyczne przyłącze LECHAR FP-EXTAP-3/8-250X500 GW/GZ do baterii pionowych FP-EXTAP 2SZT/KPL- 10%
70,00 zł86,10 złTwój rabat 10%63,00 zł netto77,49 zł brutto
Produkt dostępny3kpl.
Wysyłka już w środę

Wężyki przyłączeniowe pozwalają na dostarczenie wody do takich urządzeń, jak pralka, spłuczka, czy bateria łazienkowa. Dostępne w różnych wariantach pozwalają na dopasowanie ich pod względem długości i sposobu wykonania. W naszej hurtowni posiadamy wężyki, które pozwolą na skuteczne zasilenie w wodę łazienkowej armatury oraz AGD.

Wężyki do wody - niezbędny element zasilania wodnego w łazience

Aby dostarczyć wodę do urządzeń znajdujących się w łazience, należy wykorzystać wężyk do wody o odpowiedniej średnicy. Wężyk do baterii powinien mieć min. 8 mm średnicy wewnętrznej, by zapewnić prawidłowy przepływ, a tym samym - ciśnienie wylotowe. Jeśli umywalka  Wężyk do spłuczki posiadają podobną średnicę, jak również standardowe gwinty o rozmiarach ½ lub ⅜ cala. Wężyki do baterii mogą służyć także do zasilania w wodę kranu w kuchni.

Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów oraz długości, wężyk można swobodnie dopasowywać do dystansu, jaki dzieli źródło wody od baterii, spłuczki czy pralki.

Jaki wężyk do wody wybrać?

Przy doborze odpowiedniego węża do wody należy zwrócić uwagę na cztery istotne parametry:

  • materiał wężyka do wody - wykonane z wysokiej jakości gumy oraz oplotu z mosiądzu stali czy też PPSU, zapewniają trwałość i szczelność, która pozwoli na ich eksploatację przez długi czas. W przypadku wężyków zasilających nie należy oszczędzać, ponieważ ich niespodziewana awaria może przysporzyć wiele kłopotów użytkownikom łazienki;
  • montaż wężyka do wody -  przede wszystkim połączenia muszą mieć kompatybilny rozmiar z podłączeniem do baterii, spłuczki czy pralki. Dodatkowo przy montażu należy zadbać o nie zaginanie wężyka przy gnieździe oraz pilnować, by nie był on skręcony - gdyż te dwa aspekty mogą wpłynąć znacząco na żywotność wężyka przyłączeniowego;
  • długość wężyka do wody - ta uzależniona jest od tego, jak daleko znajduje się przyłącze wodne. Najczęściej armatura łazienkowa zlokalizowana jest w niedużej odległości od źródła wody, a w skrajnych przypadkach, możliwe jest poprowadzenie instalacji hydraulicznej, np. do pralki;
  • wygląd wężyka do wody - w przypadku gdy podłączenie wody jest widoczne, estetyka jest równie ważna. Najlepiej prezentuje się wąż zbrojony do wody wykonany z polerowanej stali, z gęstym splotem, łącząc w sobie wytrzymałość i estetyczny wygląd.

Wężyki przyłączeniowe w ofercie hurtowni HAP Armatura

W naszej ofercie posiadamy wężyki przyłączeniowe do baterii, spłuczek oraz pralek. Wysokiej jakości guma oraz oplot dają odpowiednią szczelność i długotrwałą eksploatację, bez ryzyka powstania nieszczelności lub nagłych padnięć. Dbając o dostęp naszych klientów do wysokiej jakości wężyków do baterii, w naszej ofercie znajdują się wyroby takich producentów, jak m.in. INOX.

Wyposażenie łazienki w odpowiednie węże do wody, jest ważne ze względu na na częstą eksploatację armatury łazienkowej. Oferowane przez nas wężyki zostały specjalnie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów, aby umożliwić dostęp do produktów o pewnej jakości, trwałości i co ważne - świetnym stosunku jakości do ceny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wężyków do wody oraz pozostałych przyłączy wodnych.

pixel