Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Przepływowe gazowe podgrzewacze wody

( ilość produktów: 3 )
Widok

Ogrzewacz HYDRO 4200 WRD 9-4KB JUNKERS 7736505638

Producent: JUNKERS
Indeks producenta: 7736505638
Ogrzewacz HYDRO 4200 WRD 9-4KB JUNKERS 7736505638- 25%
2 238,00 zł2 752,74 złTwój rabat 25%1 678,50 zł netto2 064,56 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Gazowy przepływowy podgrzewacz wody FERROLI ZEFIRO PRO C11 LCD-GZ50 GCA1MFAA

Producent: FERROLI
Indeks producenta: GCA1MFAA
Gazowy przepływowy podgrzewacz wody FERROLI ZEFIRO PRO C11 LCD-GZ50 GCA1MFAA- 10%
1 259,00 zł1 548,57 złTwój rabat 10%1 133,10 zł netto1 393,71 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Ogrzewacz OPALIA C/11/1 LI (E-PL) SAUNIER-DUVAL 0010023840

Producent: SAUNIER DUVAL
Indeks producenta: 0010023840
Ogrzewacz OPALIA C/11/1 LI (E-PL) SAUNIER-DUVAL 0010023840- 20%
4 104,00 zł5 047,92 złTwój rabat 20%3 283,20 zł netto4 038,34 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Najnowocześniejsze gazowe przepływowe podgrzewacze wody charakteryzują się wysoką wydajnością, sprawnością oraz precyzyjną regulacją temperatury wody. Urządzenia dostępne na rynku występują głównie w dwóch wariantach komorowych, z otwartą komorą spalania albo zamkniętą, z przewagą tych drugich. Podgrzewacz przepływowy gazowy jest innowacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uzyskiwać ciepłą wodę przy współpracy z systemem solarnym, kotłami, pompami ciepła czy zasobnikami. Podgrzewacze gazowe cechują niska emisja NOx, zamontowanie wielofunkcyjnych paneli sterowania, kompaktowe rozmiary, niewielka masa i bezpieczeństwo użytkowania.

Gazowe przepływowe podgrzewacze wody, jak działają?

Gazowe przepływowe ogrzewacze wody działają w nieskomplikowany sposób. Cały proces opiera się na odkręcaniu i zakręcaniu kranu. W tym przypadku nie ma możliwości magazynowania ciepłej wody, ponieważ uruchomienie urządzenia następuje w momencie odkręcenia kurka z ciepłą wodą w kranie. Płynąca woda nagrzewa się i dzięki temu z kranu leje się woda o ustawionej przez użytkownika temperaturze. Po zakręceniu kurka z ciepłą wodą, urządzenie automatycznie się wyłącza. Ilość energii gazowej, którą urządzenie będzie musiało zużyć do podgrzewania wody jest zależna od tego, jak dużo ciepłej wody potrzebują użytkownicy.

Przepływowy podgrzewacz wody gazowy nie ma możliwości cofnięcia wody, która została zatrzymana pomiędzy urządzeniem a kranem, co za tym idzie jej temperatura bez podgrzewania spada. Dla użytkownika oznacza to tyle, że po ponownym odkręceniu kurka z ciepłą wodą przez chwilę z kranu wydostawać się będzie chłodna lub zimna już woda, dlatego konieczne jest odczekanie kilku sekund zanim popłynie woda o pożądanej temperaturze.

Istotnym elementem przepływowego ogrzewacza gazowego jest grzałka znajdująca się w specjalnej osłonie, co skutecznie oddziela ją od wody. Dzięki temu nie dochodzi do awarii technicznych urządzenia a Ty możesz się cieszyć ciepłą wodą, którą owa grzałka podgrzewa. Do zasilania przepływowego gazowego ogrzewacza może być wykorzystywany gaz ziemny lub płynny. Podgrzewacze te dysponują zwykle mocą minimalną w wysokości 3 kW oraz maksymalną sięgającą 20 kW.

Gdzie zamontować gazowy przepływowy podgrzewacz wody?

Podgrzewacze gazowe przepływowe można montować tylko w określonych pomieszczeniach przez wzgląd na ich zasilanie. Pomieszczenia te nie mogą być przeznaczone do stałego pobytu ludzi oraz powinny posiadać co najmniej 2,2 metra wysokości. Ponadto dany lokal należy wyposażyć w wentylację, która zapewnia odpowiednią wymianę powietrza i zapobiega niechcianemu zanieczyszczeniu tlenu, którym oddychamy. Podgrzewacze powinny mieć osobny przewód grawitacyjny, który odprowadza spaliny ponad dach budynku, co zapewni nam świeże powietrze również wokół domu.

Przepływowy podgrzewacz wody gazowy, jaki wybrać?

Gdy zdecydujesz się już na zainstalowanie ogrzewacza gazowego i korzystanie z instalacji gazowej staniesz przed dylematem, jaki gazowy przepływowy podgrzewacz wody wybrać. W naszej hurtowni oferujemy Ci wybór urządzeń o różnych parametrach i możliwościach dwóch znanych marek.

Podgrzewacz przepływowy gazowy Junkers jest przystosowany do spalania zarówno gazu ZG50 jak i innych rodzajów, takich jak gaz płynny. Urządzenia tej marki są cenione przez klientów za stosunek jakości do ceny, oszczędną eksploatację oraz prostą i intuicyjną obsługę. Ogrzewacz Saunier Duval to urządzenia z najwyższej półki, które chętnie wybierają nasi Klienci. Dzięki dodatkowym funkcjom takim jak elektryczny zapłon czy zamontowany palnik chłodzony wodą stanowią wyjątkowy sprzęt zapewniający użytkownikowi komfort i wiele możliwości.

W przypadku gazowego przepływowego ogrzewacza wody istotnym elementem jest komora spalania. Jak już wspominaliśmy, może być otwarta lub zamknięta. Podgrzewacze posiadające otwartą komorę spalania muszą być podłączone do komina, co jest istotne przy wyborze urządzenia. Ogrzewacze gazowe z zamkniętą komorą spalania pobierają powietrze niezbędne do spalania przy pomocy przewodu powietrzno- spalinowego wyprowadzonego poza budynek. W nowoczesnych urządzeniach montuje się częściej zamkniętą komorę spalania przez wzgląd na większe bezpieczeństwo użytkowania podgrzewaczy do wody. Jednakże odpowiednio skonstruowane urządzenie takie jak Ogrzewacz Opalia C/11/1 LI, w którym zamontowano otwartą komorę spalania jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo a ponadto posiada dodatkowe atuty.

Jaki ogrzewacz przepływowy gazowy mogę kupić w hurtowni Hap?

W ofercie hurtowni Hap znajdziesz gazowy przepływowy podgrzewacz wody, który w bezpieczny sposób spełni Twoje zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Dysponujemy głównie urządzeniami z możliwością zawieszenia, a wszystkie elementy potrzebne do montażu znajdują się w komplecie. Bezpieczeństwo użytkowania Ogrzewacza Hydro 4200 WR 9-4 KB zapewnia szereg czujników kontrolujących parametry pracy. W razie niebezpieczeństwa produkt ulegnie wyłączeniu i nie zagrozi domownikom.

Gazowy przepływowy podgrzewacz wody Junkers zyskał ogromną popularność właśnie przez wzgląd na standardy bezpieczeństwa, jakimi się wyróżnia. W oferowanych przez nas urządzeniach zadbano o klasę efektywności A, odpowiednią do zastosowania moc nominalną oraz emisję spalin nie zagrażającą naszemu otoczeniu.

pixel