Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Odpowietrzniki do grzejników

( ilość produktów: 3 )
Widok

Odpowietrznik mechaniczny 1/2" na wkręt FERRO O18Y

Producent: FERRO
Indeks producenta: O18Y
Odpowietrznik mechaniczny 1/2" na wkręt FERRO O18Y- 20%
4,59 zł5,65 złTwój rabat 20%3,67 zł netto4,51 zł brutto
Produkt dostępny164szt.
Wysyłka już w środę

Zawór odpow. ręczny 1/2" chromowany HYDROLAND ODP.R.PO

Producent: HYDROLAND
Indeks producenta: ODP.R.PO
Zawór odpow. ręczny 1/2" chromowany HYDROLAND ODP.R.PO- 20%
5,30 zł6,52 złTwój rabat 20%4,24 zł netto5,22 zł brutto
Produkt dostępny376szt.
Wysyłka już w środę

Odpowietrznik zest. korka grzejnika 1/2" HYDROLAND ODP.R.KL

Producent: HYDROLAND
Indeks producenta: ODP.R.KL
Odpowietrznik zest. korka grzejnika 1/2" HYDROLAND ODP.R.KL- 23%
3,58 zł4,40 złTwój rabat 23%2,75 zł netto3,38 zł brutto
Produkt dostępny176szt.
Wysyłka już w środę

Odpowietrznik ręczny pozwala na usuwanie nadmiaru powietrza z grzejnika przy pomocy śrubokrętu, kluczyka, lub pokrętła. Dostępne w naszej ofercie odpowietrzniki mechaniczne pozwalają na szybkie przywrócenie grzejnika do odpowiedniego stanu - także podczas sezonu grzewczego, kiedy najczęściej okazuje się, że kaloryfer się zapowietrzył.

Odpowietrznik ręczny do grzejnika

W przypadku domów jednorodzinnych lub miejsc zasilanych kotłami na paliwa stałe, warto wyposażyć się w nowoczesne zawory odpowietrzające, które pozwalają na usuwanie nadmiaru powietrza z kaloryfera.

Dzięki niewielkim rozmiarom, odpowietrznik mechaniczny może zostać zamontowany niemal w każdym położeniu - nawet gdy miejsca nie jest zbyt dużo. Dodatkowym atutem jest jego prostota obsługi, która pozwala w sposób bezpieczny dla użytkownika, na usunięcie nadmiaru powietrza i częściowo nagrzanej wody.

Odpowietrznik ręczny może być użyty także w trakcie okresu grzewczego, jednak tutaj należy zachować odpowiedni poziom ostrożności - o czym należy poinformować Inwestora. Nie mniej pozwala to na szybkie i skuteczne wyeliminowanie niskiej wydajności kaloryfera. Jeśli jednak problem nie ustaje, konieczne może być odkamienianie grzejnika, a następnie do instalacji c.o, powinny zostać zastosowane filtry do wody grzewczej.

Odpowietrzniki mechaniczne w hurtowni HAP Armatura

W naszej ofercie posiadamy odpowietrzniki mechaniczne znanych i cenionych marek, takich jak m.in.: Ferro czy Hydroland.

Wykonane z wysokiej jakości elementów metalowych oraz tworzyw sztucznych, pozwalają na wieloletnią eksploatację, będąc przy tym niezawodnymi i świetnie prezentującymi się elementami instalacji centralnego ogrzewania.

Produkty dostępne w HAP Armatura zostały wyselekcjonowane przez naszych specjalistów, dzięki czemu zarówno Instalatorzy, jak i Inwestorzy, mają dostęp do wyrobów spełniających odpowiednie normy, jak również wysokie wymagania dotyczące jakości produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie odpowietrznikami ręcznymi, które oferowane są w różnych wariantach i rozmiarach.

pixel