Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Napowietrzacze kanalizacyjne

( ilość produktów: 3 )
Widok

Napowietrzacz FI 50 HYDROLAND NAP.050

Producent: HYDROLAND
Indeks producenta: NAP.050
Napowietrzacz FI 50 HYDROLAND NAP.050- 20%
6,00 zł7,38 złTwój rabat 20%4,80 zł netto5,90 zł brutto
Produkt dostępny90szt.
Wysyłka już w czwartek

Napowietrzacz FI 75 HYDROLAND NAP.075

Producent: HYDROLAND
Indeks producenta: NAP.075
Napowietrzacz FI 75 HYDROLAND NAP.075- 20%
6,37 zł7,84 złTwój rabat 20%5,10 zł netto6,27 zł brutto
Produkt dostępny54szt.
Wysyłka już w środę

Napowietrzacz FI 110 HYDROLAND NAP.110

Producent: HYDROLAND
Indeks producenta: NAP.110
Napowietrzacz FI 110 HYDROLAND NAP.110- 20%
12,48 zł15,35 złTwój rabat 20%9,98 zł netto12,28 zł brutto
Produkt dostępny106szt.
Wysyłka już w środę

Napowietrzacze są ważnym elementem systemu kanalizacji w budynku. Dzięki swoim właściwościom znajdują zastosowanie tam, gdzie wywiewki nie spełniałby swojej funkcji. Stosowany jako nawiew punktowy, pozwala utrzymać odpowiednie parametry wody kanalizacyjnej, dzięki czemu nie jest ona zasysana z syfonów.

Napowietrzacze kanalizacyjne - do czego służą?

Napowietrzacze do kanalizacji umożliwiają dostarczanie powietrza do instalacji, które zapewnia stabilizację ciśnienia. Dzięki swojej konstrukcji, mogą być montowane w większych odległościach od pionów kanalizacyjnych, co sprawia, że idealnie sprawdzają się w roli nawiewu punktowego.

Kanalizacja wewnętrzna oparta na ciśnieniu atmosferycznym, musi zachowywać balans, w celu prawidłowego funkcjonowania. Napowietrzacze kanalizacji wtłaczając odpowiednią ilość powietrza, pozwalają wyrównać ewentualne dysproporcje. Dla zachowania optymalnego funkcjonowania, zaleca się stosowanie także wywiewek, które pozwalają usuwać zanieczyszczone powietrze i gazy z instalacji kanalizacyjnej.

Napowietrzacze kanalizacji sanitarnej najlepiej sprawdzają się na zakończeniach niewentylowanych pionów. Dzięki nim urządzenia sanitarne znajdujące się w za dużej odległości od pionu kanalizacyjnego, mogą prawidłowo funkcjonować, bez ryzyka związanego z występowaniem zjawiska cofania się wody lub bulgotania.

Napowietrzacze w ofercie HAP

W naszej ofercie posiadamy szereg napowietrzników pozwalających na prawidłowe funkcjonowanie kanalizacji wewnątrz budynku. Wysokiej jakości napowietrzniki znajdujące się w naszej ofercie pochodzą ode renomowanych i cenionych w branży hydraulicznej producentów, takich jak m.in. Hydroland.

Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych napowietrzniki kanalizacji zapewniają wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Bardzo odporne na czynniki zewnętrzne, spełniają swoją funkcję niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą napowietrzników w hurtowni HAP Armatura.

pixel