Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Wentylatory domowe i łazienkowe

( ilość produktów: 3 )
Widok

Wentylator ścienny STYL II 100 WCH DOSPEL 007-1130

Producent: DOSPEL
Indeks producenta: 007-1130
Wentylator ścienny STYL II 100 WCH DOSPEL 007-1130- 15%
62,05 zł76,32 złTwój rabat 15%52,74 zł netto64,87 zł brutto
Produkt dostępny6szt.
Wysyłka już dzisiaj!

Wentylator ścienny STYL II 100 S DOSPEL 007-1128

Producent: DOSPEL
Indeks producenta: 007-1128
Wentylator ścienny STYL II 100 S DOSPEL 007-1128- 15%
47,51 zł58,44 złTwój rabat 15%40,38 zł netto49,67 zł brutto
Produkt dostępny11szt.
Wysyłka już dzisiaj!

Wentylator ścienny STYL II 120 S DOSPEL 007-1131

Producent: DOSPEL
Indeks producenta: 007-1131
Wentylator ścienny STYL II 120 S DOSPEL 007-1131- 15%
53,42 zł65,71 złTwój rabat 15%45,41 zł netto55,85 zł brutto
Produkt dostępny6szt.
Wysyłka już dzisiaj!

Niewystarczająca wentylacja w pomieszczeniach powoduje, że w powietrzu utrzymuje się nieprzyjemny zapach i wilgoć, co niejednokrotnie prowadzi do rozwoju pleśni i grzybów. Aby temu zapobiec, należy zakupić praktyczny i wydajny wentylator. W zależności od tego, gdzie będzie umieszczony, wyróżnia ciche wentylatory łazienkowe, kuchenne i pokojowe przydatne w każdym domu.

Sprawne odprowadzanie powietrza dzięki wentylatorom

Wentylator jest wykorzystywany w budynkach, w których została zaprojektowana instalacja grawitacyjna lub mechaniczna. Urządzenie to służy do wspomagania jej działania i poprawienia jej funkcjonalności. Do głównych zalet wentylatorów należy możliwość łatwego sterowania. Poza tym nie powodują strat ciepła. Skutecznie wymuszają cyrkulację powietrza w pomieszczeniach codziennego użytku. Cicha praca i niskie zużycie energii elektrycznej to dodatkowe atuty sprzętu.

W domu najczęściej montuje się wentylatory pokojowe, kuchenne i łazienkowe. Szczególnie istotne są parametry urządzeń instalowanych w kuchniach. Przy wyborze trzeba zwrócić uwagę na ich wydajność. Właściwie dopasowany do potrzeb model pozwala uniknąć nieprzyjemnych zapachów. Z kolei w łazienkach sprawdzą się wentylatory łazienkowe z czujnikiem wilgotności, które przeciwdziałają powstawaniu grzybów i pleśni.

Wentylatory są wyposażone w wiele przydatnych funkcji, np. w automatycznie otwieraną żaluzję czy wyłączniki sznurkowe. Najpopularniejsze urządzenia są te wykonane z tworzyw sztucznych. Tego typu materiały cechuje odporność na uszkodzenia i na wilgotność. Ponadto są łatwe w utrzymaniu czystości.  Wentylatory zaopatrzone w specjalne łożysko kulkowe można łatwo zamontować w ścianie i na suficie. Dzięki temu mogą przybrać dowolną pozycję, a co za tym idzie, będą miały większą wydajność i zyskają dłuższą żywotność.

Wentylatory łazienkowe i domowe w hurtowni HAP Armatura

HAP Armatura to hurtownia oferująca bogaty asortyment towarów z branży budowlano-remontowej, w tym np. systemów klimatyzacji i wentylacji (np. wentylatory, aparaty grzewczo-wentylacyjne, nagrzewnice, rekuperatory, odkurzacze centralne, kurtyny powietrzne). Sklep wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, wciąż poszerza ilość dostępnych produktów, starając się wykorzystać jak najlepiej wieloletnie doświadczenie i oferować wyroby renomowanych zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Dbając o komfort wszystkich instalatorów i Klientów, pracownicy HAP Armatura służą pomocą w kompleksowych zakupach, zachowując przy tym najlepszy stosunek jakości do ceny.

W hurtowni znaleźć można wysokiej jakości ciche wentylatory pokojowe i wentylatory łazienkowe z czujnikiem wilgoci, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Takie marki jak np. DOSPEL i FLOWAIR proponują artykuły niezawodne, bezawaryjne, solidnie wykonane i wytrzymałe na lata. Wentylatory, jakie można zakupić w HAP Armatura, wyróżniają się pod względem poziomu hałasu i wydajności. Duży wybór modeli pozwala wybrać takie urządzenie, które będzie efektywnie pracować w każdym pomieszczeniu.

pixel