Nypel rurowy ocynk FI 15 L- 10 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 25 L-6 MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 25 L- 7 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 25 L- 9 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 25 L- 12 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 25 L- 15 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 25 L-8 MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 15 L- 6 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 15 L- 9 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 15 L-8 MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 20 L-6 MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 15 L- 80 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 20 L- 15 cm MARGO


Nypel rurowy gwintowany ocynk FI 25 L-18 cm AGAFLEX 40100018


Złączka nakrętno-wkrętna 3/4" ocynk AGAFLEX 41529004


Złączka nakrętno-wkrętna 1/2" ocynk AGAFLEX 41529003


Nypel rurowy ocynk FI 25 L- 20 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 20 L- 20 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 20 L- 30 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 20 L- 50 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 15 L-100 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 20 L- 7 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 20 L- 11 cm MARGO


Nypel rurowy ocynk FI 20 L- 18 cm MARGO


- 1
- 2
Łączniki żeliwne gwintowane to uniwersalne elementy wykorzystywane przy instalacjach wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Ich gwinty zewnętrzne mają kształt stożka, a wewnętrzne – walca. Tak zbudowane łączniki dopuszcza się do pracy przy różnych ciśnieniach i różnych temperaturach.
Złączki gwintowane z żeliwa do instalacji stalowych
Wyróżnia się takie rodzaje kształtek żeliwnych jak m.in. nyple, redukcje, mufy, kolanka, złączki, trójniki, zaślepki. Łączniki gwintowane stosuje się razem z przewodami, wężami i rurami. Wykonuje się z nich różnorodne instalacje stalowe, takie jak:
- instalacje hydrauliczne i pneumatyczne;
- instalacje wodne;
- instalacje mediów roboczych ciekłych i gazowych (oleje, tlen, azot, węglowodory itp.).
Bardzo często są stosowane przy połączeniach elementów armatury oraz pneumatyki i hydrauliki (np. siłowników, zaworów rozdzielających, zaworów redukcyjnych).
Łączniki żeliwne w hurtowni HAP Armatura
W hurtowni HAP Armatura z pewnością można znaleźć wysokiej klasy akcesoria hydrauliczne jak np. zawory bezpieczeństwa, łączniki miedziane, mufy, różnego rodzaju rury itp. W ofercie są także łączniki żeliwne takich cenionych producentów jak AGAFLEX, MARGO, TUPY, IDMAR.
Wszystkie produkty dostępne w hurtowni HAP cieszą się opinią bezawaryjnych, solidnych, niezawodnych oraz trwale wykonanych. Inwestorzy i instalatorzy bardzo chętnie po nie sięgają, koncentrując się szczególnie na ich wysokiej jakości, która zapewnia efektywność działania instalacji przez długie lata.