Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Taśmy antykorozyjne

( ilość produktów: 1 )
Widok

Taśma antykorozyjna PLAST 701-40 100 mm * 10 m ANTICOR AW-7014001-0100010

Producent: ANTICOR
Indeks producenta: AW-7014001-0100010
Taśma antykorozyjna PLAST 701-40 100 mm * 10 m ANTICOR AW-7014001-0100010- 5%
28,30 zł34,81 złTwój rabat 5%26,89 zł netto33,07 zł brutto
Produkt dostępny14szt.
Wysyłka już dzisiaj!

Taśma antykorozyjna to jeden z najważniejszych artykułów, które przyczyniają się do zabezpieczeń systemów przed negatywnym działaniem korozji spowodowanej wilgocią, jak i reakcjami chemicznymi zachodzącymi w obecności elektrolitu. Produkt ten ma szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Unikalna konstrukcja taśmy pozwala na stałą i trwałą ochronę. Aplikacja taśmy musi być bardzo dokładna – kolejne warstwy tkaniny należy nakładać na siebie, aby zapewnić najwyższy poziom szczelności. 

Taśma antykorozyjna do zabezpieczania uziomów

Pod powierzchnią gruntu panują trudne warunki. Instalacje i systemy podziemne są narażone na wysoką wilgoć. Dobre zabezpieczenie sprawi, że ryzyko wystąpienia problemów związanych z jej oddziaływaniem zostanie znacznie zmniejszone. Taśma antykorozyjna sprawdzi się w systemach rurociągów, chroniąc kształtki, rury, armaturę, połączenia itd. Takie zastosowanie ma np. taśma antykorozyjna do gazu. Może być ona używana na funkcjonującej już instalacji, jak i dopiero co powstałej.

Uziomy, które odprowadzają energię elektryczną wyładowania pioruna do ziemi, pozwalając na jego rozproszenie w gruncie, potrzebują ochrony w postaci taśmy antykorozyjnej. Działanie korozji, które nie będzie zatrzymane, z czasem doprowadza do trwałych uszkodzeń i awarii, a system odgromowy przestanie odgrywać swoją rolę. Wówczas inwestorzy muszą ponosić duże koszty naprawy lub całkowitej wymiany, co wiąże się z innymi niedogodnościami, jak np. długi czas remontu. Wykonanie dobrej jakości uziomu i jego zabezpieczenie to inwestycja w bezpieczeństwo danego obiektu. 

Wysokiej jakości taśmy antykorozyjne w ofercie hurtowni HAP Armatura

W HAP Armatura znajdują się takie wyroby jak m.in. taśma antykorozyjna ANTICOR. Wyroby tej szanowanej marki skutecznie zabezpieczają dane elementy przed wilgocią i korozją na wiele długich lat. Wymagania, jakie stawiają przed rynkiem odbiorcy, przyczyniły się do wytwarzania produktów wysokiej jakości, bezpiecznych oraz zgodnych z normami i dyrektywami Unii Europejskiej.

HAP Armatura to hurtownia, która stara się być najlepsza w branży, stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. Jesteśmy w stanie spełniać potrzeby dużych przedsiębiorstw budowlanych i przemysłowych, ale także prywatnych inwestorów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i liczne rabaty, wygodne formy płatności i dostęp do specjalnej platformy internetowej dla instalatorów. Jeśli chcesz zakupić efektywne taśmy antykorozyjne, zapraszamy do składania zamówień online, telefonicznie lub stacjonarnie!

pixel