Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Klimakonwektor przypodłogowy

( ilość produktów: 2 )
Widok

Klimakonwektor przypodłogowy BM450 HEWALEX 91.11.03

Producent: HEWALEX
Indeks producenta: 91.11.03
Klimakonwektor przypodłogowy BM450 HEWALEX 91.11.03- 10%
2 208,00 zł2 715,84 złTwój rabat 10%1 987,20 zł netto2 444,26 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Klimakonwektor przypodłogowy BM550 HEWALEX 91.11.04

Producent: HEWALEX
Indeks producenta: 91.11.04
Klimakonwektor przypodłogowy BM550 HEWALEX 91.11.04- 10%
2 449,00 zł3 012,27 złTwój rabat 10%2 204,10 zł netto2 711,04 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Zimą każdy z nas pragnie mieć zapewnione komfortowe ciepło za jak najniższą cenę. Kiedy zbliża się najgorętsza pora roku zaczynamy szukać skutecznego sposobu na schładzanie przestrzeni mieszkalnej i biurowej. Odpowiedź na takie zapotrzebowanie stanowią grzejniki klimakonwektorowe. Potrafią one wydajnie i w energooszczędny sposób zapewnić zarówno chłodną temperaturę latem jak i odpowiednie ogrzewania zimą.

Klimakonwektor - co to jest?

Klimakonwektor to urządzenie chłodząco-grzewcze, które służy do utrzymania zadanej temperatury w pomieszczeniu. Zasada ich działanie opiera się na wymianie ciepła z otoczenia przez wbudowane wentylatory. Czynnikiem roboczym wykorzystywanym do pracy urządzenia jest woda. Zwykle stosuje się je w dużych pomieszczeniach, takich jak aule, sale widowiskowe, ale coraz częściej znajdują zastosowanie w przestrzeni domowej.

Zalety używania klimakonwektora:

  • uniwersalność - grzanie i chłodzenie,
  • mała bezwładność cieplna - umożliwia szybkie dostosowanie temperatury do potrzeb użytkowników,
  • komfort termiczny,
  • kompaktowe rozmiary - oszczędność przestrzeni użytkowej,
  • działanie oczyszczające i filtrujące powietrze,
  • korzystne dla alergików,
  • przyjazne dla środowiska - działają przy użyciu wody, a nie freonów, dzięki czemu nie emitują czynników szkodliwych do atmosfery.

Klimakonwektor przypodłogowy w hurtowni Hap

Hurtownia Hap zapewnia wysokiej klasy urządzenia produkowane przez firmę Immergas oraz Hewalex. Klimakonwektory Immergas są cenione przez użytkowników za kompaktowe rozmiary oraz prosty i intuicyjny montaż. Klimakonwektor HYDRO 3 dostępny w naszej ofercie nie zawiedzie Twoich oczekiwań i wydajnie zapewni ciepłe lub zimne powietrze w pomieszczeniu.

Klimakonwektor Hewalex coraz bardziej zyskuje na popularności dzięki oszczędnej, wydajnej pracy zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i handlowych oraz usługowych. Szczególnie polecanym modelem na rynku jest Klimakonwektor przypodłogowy BM550 zapewniający wysoki komfort cieplny zarówno latem jak i zimą.

Klimakonwektor - cena

Cena klimakonwektora zależna jest wielkości urządzenia, wydajności, możliwości zastosowania i montażu oraz dodatkowego wyposażenia automatyzującego urządzenie. Wybierając klimakonwektor do domu należy mieć na uwadze, że to może być długotrwała inwestycja, jeżeli zdecydujemy się na sprawdzony i jakościowy sprzęt.

Cena klimakonwektora Hewalex w podstawowej przypodłogowej wersji wynosi około 2 900 - 3 000 złotych. W naszej hurtowni posiadamy urządzenia producenta Hewalex i cieszą się one ogromną popularnością. Nasi Klienci szczególnie polecają Klimakonwektor przypodłogowy BM350, który może współpracować z pompą ciepła, co pozwala wygenerować oszczędności kosztów i energii.

Podział klimakonwektorów

Miejsce montażu grzejników niskotemperaturowych oraz ich możliwości zastosowania określają podział klimakonwektorów na pięć typów urządzeń.

Klimakonwektor ścienny

Klimakonwektor ścienny montowany jest na ścianie pod sufitem i może być stosowany w każdym pomieszczeniu gospodarstwa domowego. W tej kategorii grzejników niskotemperaturowych wyróżnić można dodatkowo klimakonwektor kanałowy montowany w ścianie w sieci kanałów wykończonych kratką nawiewną. Stosowane są głównie w pokojach hotelowych.

Klimakonwektor podłogowy

Klimakonwektor podłogowy montowany jest w specjalistycznej obudowie zagłębionej w podłodze, przy czym nie wystaje on ponad powierzchnię, a zabezpieczony jest kratka powietrzną. Klimakonwektor przypodłogowy najczęściej stosuje się w pomieszczeniach w których szczególnie ważna jest odpowiednia akustyka, takich jak sypialnia, aula, sala widowiskowa.

Klimakonwektor sufitowy

Klimakonwektor podsufitowy posiada wbudowany wymiennik ciepła zasilany wodą oraz wentylatory rozprowadzające ogrzane lub słodzone powietrze. Klimakonwektor sufitowy montowany w części sufitowej jest szczególnie polecany dla alergików i osób podatnych na schorzenia dróg oddechowych, ponieważ dokładnie filtruje i oczyszcza powietrze.

Klimakonwektor kasetonowy

Klimakonwektor kasetonowy swoje zastosować znalazł szczególnie w budynkach użyteczności publicznej. Urządzenie tego typu montowane jest na suficie lub w części sufitu podwieszanego.

Klimakonwektor wodny

Wodny klimakonwektor z angielskiego fan-coil, może być efektywnie wykorzystywany, dzięki połączeniu go z pompą ciepła. Klimakonwektor wodny świetnie sprawdza się w ogrzewaniu płaszczyznowym, dzięki dużej powierzchni wymiany ciepła lub chłodu. Mini turbina zastosowana w urządzeniu pozwala w szybkim czasie uzyskać zadaną temperaturę w pomieszczeniu.

pixel