Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

Grzejniki żeberkowe aluminiowe

( ilość produktów: 2 )
Widok

Grzejnik aluminiowy ALICE NEW H=350 KFA 794-100-44

Producent: KFA
Indeks producenta: 794-100-44
Grzejnik aluminiowy ALICE NEW H=350 KFA 794-100-44- 10%
530,67 zł652,72 złTwój rabat 10%477,61 zł netto587,46 zł brutto
Produkt dostępny10szt.
Wysyłka już w środę

Grzejnik aluminiowy G500F wzmocniony KFA 789-100-44

Producent: KFA
Indeks producenta: 789-100-44
Grzejnik aluminiowy G500F wzmocniony KFA 789-100-44- 20%
585,90 zł720,66 złTwój rabat 20%468,72 zł netto576,53 zł brutto
Produkt dostępny1245szt.
Wysyłka już w środę

Odpowiednio dobrane grzejniki pokojowe zapewnią komfort cieplny w Twoim domu lub mieszkaniu, a dodatkowo mogą pełnić rolę dekoracyjną. Nowoczesne modele produkowane są z myślą o zapewnianiu efektywnego ogrzewania pomieszczeń, energooszczędnym wykorzystywaniu energii oraz eleganckim stylu.

Jaki wybrać grzejnik aluminiowy?

Grzejniki aluminiowe w ostatnich latach zyskały na popularności dzięki lekkiej i trwałej konstrukcji oraz dużej odporności na korozję. Jeszcze nie tak dawno temu produkowane grzejniki nie były zbyt atrakcyjne wizualnie, dlatego zazwyczaj znaleźć je można było za kotarą albo zasłoną. Dziś projektuje się grzejniki aluminiowe dekoracyjne, których nikt nie chce ukrywać, ponieważ stanowią oryginalną ozdobę pomieszczenia.

Wybierając grzejnik aluminiowy należy zwrócić szczególną uwagę na moc urządzenia, która powinna być dobrana adekwatnie do zapotrzebowania na ciepło w danym pomieszczeniu. Nowoczesny grzejnik aluminiowy żeberkowy, pomimo niedużej i zgrabnej konstrukcji jest w stanie skutecznie ogrzać nawet duże pomieszczenia.

O czym należy pamiętać przed zakupem grzejnika aluminiowego?

Głównym dylematem przy zakupie grzejników jest wybór odpowiedniego rodzaju. Wiele osób zastanawia się, czy lepszy będzie grzejnik panelowy czy aluminiowy. Kwestia wyboru okazuje się mniej skomplikowana, kiedy poznamy zalety grzejników aluminiowych. Podstawową zaletą grzejników aluminiowych jest oszczędność wody i energii, a co tym idzie pieniędzy. Inne zalety kaloryferów aluminiowych to:

  • lekkość konstrukcji i mała pojemność wody,
  • ciśnienie nominalne na poziomie 1.6 MPa,
  • wykorzystanie aluminium pozwala na przyłączenie grzejników do instalacji wykonanej z miedzi, stali oraz PEX,
  • wysoki współczynnik przewodnictwa ciepła, co skutkuje efektywną pracą w układach niskotemperaturowych z kotłami kondensacyjnymi,
  • bogata oferta i różnorodność cen.

Kupując grzejnik aluminiowy warto przeliczyć zapotrzebowanie na energię cieplną w pomieszczeniu. Przyjmuje się, że w dobrze izolowanym lokalu do ogrzania jednego metra kwadratowego pokoju potrzeba 60 Watt ciepła. Podczas wybierania grzejników do nowo wybudowanego domu warto sprawdzić, czy w planach budynku nie znajduje się informacja o koniecznej mocy grzejników, którą niekiedy umieszczają tam architekci.

Grzejnik aluminiowy - oferta Hap

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz grzejniki aluminiowe najwyższej klasy. Posiadamy urządzenia marki KFA, której producent zapewnia tylko sprawdzone i godne polecenia modele kaloryferów. Każdy grzejnik aluminiowy KFA wyprodukowany jest przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań umożliwiający efektywne generowanie energii cieplnej.

Dużą popularnością cieszy się obecnie grzejnik aluminiowy 10 żeberek, który można wpasować w każde pomieszczenie, dzięki kompaktowym rozmiarom. W naszym sklepie posiadamy 10-elementowy Grzejnik aluminiowy ALICE NEW, który charakteryzuje się bardzo dobrą przewodnością ciepła,a dodatkowo jest zabezpieczony wysokiej jakości powłoką lakierniczą.

Oferujemy również wzmocniony Grzejnik aluminiowy G500F/10 do montażu ściennego z przyłączem bocznym, który bezproblemowo współpracuje z instalacją miedzianą. Dostępne u nas kaloryfery doskonale spełnią swoje funkcje praktyczne, a dodatkowo staną się ważnym elementem wystroju wnętrza.

 

pixel