Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności w HAP Armatura

W zależności od wybranej formy dostawy, wartości zamówienia i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Kredyt kupiecki

Kupujesz duże ilości? Skorzystaj z kredytu kupieckiego! Jeśli dopiero stajesz się naszym Klientem, w przeciągu 24 h od rejestracji odezwie się do Ciebie nasz handlowiec, z którym omówisz warunki kredytu kupieckiego i terminu płatności. Zamawiaj towar i płać z odroczoną płatnością!

Płatność online

Płatności dokonujesz za pomocą Internetu wybierając opcję płatności szybkim przelewem. Wybierając swój bank spośród listy dostępnych banków, zostaniesz przekierowany do systemu transakcyjnego Twojego banku, gdzie po zalogowaniu, zobaczysz uzupełnioną formatkę przelewu. Zatwierdzając transakcję kodem autoryzacyjnym z SMS-a, przelew od razu do nas trafi, dzięki czemu niezwłocznie będziemy mogli rozpocząć procedurę wysyłki.

Płatność za pobraniem

Należność za zamówienie wpłacasz kurierowi dostarczającemu przesyłkę w chwili odbioru zamówionego towaru. Koszty przesyłki są powiększone o opłatę za pobraniem w wysokości zależnej od wielkości gabarytu paczki. Ta opcja nakłada limit zamówienia na kwotę 15000 zł, a płatność możliwa jest tylko za pomocą gotówki. Opcja ta jest niedostępna w przypadku wielkogabarytowych wysyłek paletowych GEIS.

Przelew tradycyjny

Po dokonaniu zakupu na Twój adres e-mail zostanie wysłana informacja o numerze rachunku na który powinieneś wpłacić należność. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Wybierając tę formę płatności należy samodzielnie uzupełnić formatkę przelewu. Informacja o płatności trafi do nas, kiedy pieniądze wpłyną na nasze konto.

pixel