Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

METAL-HANDEL

( ilość produktów: 1 )
Widok

Właz uliczny ciężki 25T C H- 115 METAL-HANDEL

Producent: METAL-HANDEL
Indeks producenta: CO-115
Właz uliczny ciężki 25T C H- 115 METAL-HANDEL- 5%
777,14 zł955,88 złTwój rabat 5%738,28 zł netto908,08 zł brutto
Produkt dostępny9szt.
Wysyłka już w środę

Firma METAL-HANDEL ma siedzibę w Końskich w województwie świętokrzyskim. Zajmuje się sprzedażą maszyn, które używa się do obróbki metalu. W jej ofercie są np. wiertarki, frezarki, szlifierki, prasy, tokarki, krawędziarki. Poza tym przedsiębiorstwo produkuje i sprzedaje wyroby żeliwne znajdujące zastosowanie w kanalizacji jak włazy i wpusty oraz wyroby kuchenno-piecowe, a także meble i narzędzia ogrodowe takie jak np. siekiery czy młoty. 

Produkty METAL-HANDEL w HAP Armatura

Priorytetem METAL-HANDEL jest dostosowywanie swojego asortymentu do potrzeb rynkowych. Do wytwarzania produktów używa żeliwa najwyższej klasy, o którego jakości świadczą liczne certyfikaty. Firma kieruje swoją ofertę głównie do partnerów biznesowych, wyrażając chęć na długotrwałą współpracę. Ponadto METAL-HANDEL to marka, która zwraca uwagę na satysfakcję swoich Klientów, dlatego chce tworzyć wyroby, które będą ją zapewniać.  

HAP Armatura to hurtownia hydrauliczna, w której można się zaopatrzyć wyłącznie w wysokiej klasy produkty od znanych i cenionych marek i taką jest właśnie METAL-HANDEL. W ofercie są m.in. włazy uliczne ciężkie 25T METAL-HANDEL, które stosuje się najczęściej na jezdniach dróg, utwardzonych poboczach i parkingach. Są to produkty wytrzymałe, trwałe i funkcjonalne, odporne na korozję, wilgoć i niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych wyrobach, zachęcamy do kontaktu z wykwalifikowaną obsługą, która chętnie odpowie na pytania.

pixel