Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

KRATKI.PL

( ilość produktów: 2 )
Widok

Mikroprocesowy sterownik kominka z przepustnicą FI 100 KRATKI.PL MSK/P100

Producent: KRATKI.PL
Indeks producenta: MSK/P100
Mikroprocesowy sterownik kominka z przepustnicą FI 100 KRATKI.PL MSK/P100
569,11 zł netto700,01 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Drzwiczki żeliwne MAJA KRATKI.PL DRZWI/MAJA

Producent: KRATKI.PL
Indeks producenta: DRZWI/MAJA
Drzwiczki żeliwne MAJA KRATKI.PL DRZWI/MAJA
719,51 zł netto885,00 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Firma KRATKI.PL rozpoczęła działanie w 1998 roku i jak sama nazwa wskazuje, zajęła się produkcja kratek kominkowych. Siedziba firmy mieści się we Wsoli koło Radomia, gdzie znajduje się również salon firmowy z wystawą modeli wkładów kominkowych. 

Produkty KRATKI.PL w ofercie HAP Armatura

Nieustanne inwestycje w produkt końcowy i lata budowania zaufania Klientów przyczynił się do zdobycia przez przedsiębiorstwo pozycji lidera w branży. KRATKI.PL jest obecnie jednym z najbardziej cenionych producentów kominków i wszelkich akcesoriów kominkowych. Dynamicznemu rozwój marki sprawił, że jej wyroby są znane nie tylko na rynku krajowym, ale i zagranicznym.

Solidne wykonawstwo oferowanych produktów to aspekt, który jest priorytetowy dla hurtowni HAP Armatura.  Bez względu na to, czy Klient dokonuje zakupów online, czy w jednym z oddziałów stacjonarnych, to tylko w HAP Armatura może znaleźć asortyment, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Wśród nich jest również oferta marki KRATKI.PL m.in.:

  • mikroprocesowe sterowniki kominka z przepustnicą FI100 KRATKI.PL;
  • drzwiczki żeliwne MAJA KRATKI.PL.

KRATKI.PL to marka, która dba o to, aby jej urządzenia spełniały standardy techniczne i były zgodne z normami. Produkty są wysokiej jakości, wytrzymałe i mają atrakcyjne ceny. KRATKI.PL to firma ukierunkowana na potrzeby Klienta i szybko reagująca na zmiany rynkowe. Wyroby marki są dostępne w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, a firma od kilkunastu lat co roku dostaje nagrody i wyróżnienia branżowe takie jak np. Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju, Złoty Laur Klienta czy Produkt Przyjazny dla Mojego Domu.

pixel