Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

CORRADO

( ilość produktów: 2 )
Widok

Uchwyt prosty 50cm dla niepełnosprawnych CORRADO UP-5 BIAŁY FI 25

Producent: CORRADO
Indeks producenta: UP-5 BIAŁY FI 25
Uchwyt prosty 50cm dla niepełnosprawnych CORRADO UP-5 BIAŁY FI 25- 10%
60,00 zł64,80 złTwój rabat 10%54,00 zł netto58,32 zł brutto
Produkt dostępny5szt.
Wysyłka już w poniedziałek

Uchwyt uchylny do wc FI 25 dla niepełnosprawnych biały CORRADO UUWC-6 BIAŁY FI 25

Producent: CORRADO
Indeks producenta: UUWC-6 BIAŁY FI 25
Uchwyt uchylny do wc FI 25 dla niepełnosprawnych biały CORRADO UUWC-6 BIAŁY FI 25- 10%
170,00 zł183,60 złTwój rabat 10%153,00 zł netto165,24 zł brutto
Produkt dostępny1szt.
Wysyłka już w poniedziałek

Firma CORRADO Polska powstała w 2005 roku. Jest to producent specjalizujący się w wytwarzaniu wyrobów medycznych takich jak m.in. parawany, uchwyty, poręcze łazienkowe, krzesełka prysznicowe czy siedziska do wanien. Najczęściej są one mocowane w łazienkach dla osób niepełnosprawnych i osób starszych, a także w budynkach użyteczności publicznej. Dodatkowo marka produkuje meble medyczne, które są wyposażeniem szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich itp.

Produkty CORRADO w ofercie HAP Armatura

W asortymencie CORRADO można znaleźć wyłącznie wyroby solidnie wykonane, estetyczne i funkcjonalne. Tworzone ze stali nierdzewnej kwasoodpornej lub malowane w sposób proszkowy są elementami, które przetrwają wiele lat, gdyż są odporne na korozję i  wilgoć. Do każdego wyrobu producent dostarcza także zestaw montażowy (m.in. wkręty, kołki), dzięki któremu jego instalacja idzie sprawnie i szybko, a co więcej może być wykonana samodzielnie bez konieczności wzywania fachowca.

W ofercie hurtowni hydraulicznej HAP Armatura można zakupić produkty wyłącznie o wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych przedsiębiorstw takich jak np. CORRADO. Wśród produktów tej marki są m.in.:

  • uchwyty proste dla niepełnosprawnych CORRADO;
  • uchwyty uchylne do WC dla niepełnosprawnych CORRADO.

Produkty CORRADO są umieszczone w rejestrze Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, a także mają atest higieniczny PZH i europejskie oznaczenie CE. Tym samym są to wyroby bezpieczne i rekomendowane przez specjalistów z całego świata.

pixel