Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TARGI 2024 w nowym Centrum Logistycznym HAP Armatura

2024-05-28
TARGI 2024 w nowym Centrum Logistycznym HAP Armatura

15 czerwca 2024 w nowopowstałym Centrum Logistycznym HAP Armatura odbędą się wyjątkowe targi branżowe zrzeszające aż ponad 70 producentów z rynku instalacyjnego i grzewczego. Na odwiedzających czekają specjalna Oferta Targowa, porządna dawka specjalistycznej wiedzy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. To jedna z największych branżowych imprez tego roku! 

TARGI 2024 to doskonała okazja dla klientów hurtowni HAP Armatura, aby zapoznać się z nowościami ulubionych marek, porozmawiać o ich specyfikacji ze specjalistami oraz zrobić zapasy magazynowe dla swojej firmy na specjalnych warunkach targowych! Już 15 czerwca przedstawiciele ponad 70 renomowanych marek z branży instalacyjnej i grzewczej zaprezentują się w nowym Centrum Logistycznym HAP Armatura, które powstało w Trojaczkowicach k. Lublina. Specjalnie na tę okazję, wystawcy przygotowują szeroką gamę nowości oraz niepowtarzalne warunki zakupowe w ramach Oferty Targowej. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursach i zawalczyć o świetne nagrody, a także uczestniczyć w Panelach Eksperckich z najlepszymi specjalistami z branży. 

Dlaczego warto wybrać się na TARGI 2024 w HAP Armatura?

Ponad 70 producentów w jednym miejscu 

TARGI 2024 to szansa, by spotkać się z renomowanymi markami, które kształtują oblicze branży instalacyjnej i grzewczej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami oraz wymianie doświadczeń i przemyśleń związanych z technologiami dostępnymi na rynku, każdy Instalator będzie mógł wzbogacić swoją fachową wiedzę na temat produktów oraz podnieść jakość oferowanych usług. Na TARGI 2024 przyjadą najważniejsi producenci z branży:

Nowości rynkowe i prezentacje bestsellerowych produktów

Targi branżowe to świetny czas na zrobienie zakupów na specjalnych warunkach, jak również niepowtarzalna szansa na odkrycie nowych trendów i rozwiązań, które podbijają rynek. Bycie na bieżąco z nowymi technologiami pomoże nie tylko wyróżnić się na tle konkurencji, ale także zbudować pozytywny wizerunek specjalisty w oczach klientów. Idące za nim renoma i zaufanie będą przyczyniać się do sukcesywnego rozwoju przedsiębiorstwa. 

Specjalna Oferta Targowa

Na uczestników TARGÓW 2024 czeka specjalna Oferta Targowa, w której zawarte są limitowane warunki zakupowe na bestsellerowe produkty marek instalacyjnych i grzewczych. Oferta pozwoli zaoszczędzić na ulubionych produktach i skompletować cały niezbędny asortyment w jednym miejscu. Zakup narzędzi, urządzeń i akcesoriów w specjalnej Ofercie Targowej to także klucz do wyróżnienia się na rynku lepszą ceną za usługi instalacyjne i możliwość większego i szybszego rozwoju swojej firmy. Dzięki zgromadzeniu wszystkich produktów na specjalnych warunkach, Instalator oszczędza czas i ma szansę szybciej zrealizować zaplanowane prace. A to nie koniec korzyści, które są z nią związane! 

Konkursy z wartościowymi nagrodami

Wycieczka zagraniczna, profesjonalne narzędzia, pobyt w luksusowym hotelu - to dopiero początek niespodzianek! W czasie TARGÓW 2024 uczestnicy zawalczą o prestiżowe nagrody za zakupy z Ofertą Targową. Premiowane będą 3 najwyższe obroty w ramach Oferty Targowej, a do zwycięzców trafią:

III MIEJSCE: 2-dniowy pobyt w luksusowym hotelu Arłamów dla dwóch osób

II MIEJSCE: zestaw narzędzi Milwaukee o wartości 4000 zł

I MIEJSCE: tygodniowy pobyt dla dwóch osób w Grecji 

Rywalizacja o podium rozpocznie się już 1 czerwca, wraz z rozpoczęciem promocji z Oferty Targowej, a finał i wyniki zostaną ogłoszone 15 czerwca na TARGACH 2024W puli nagród jest także Nagroda Specjalna - skuter elektryczny Barton Energy 1600W 2.0. Szansę na wygraną będzie miał każdy uczestnik TARGÓW 2024, który w okresie promocyjnym zrobi zakupy na towary z oferty targowej na kwotę minimum 10 000 zł netto. Kupujący z Ofertą Targową będą mogli zawalczyć również o nagrody za najlepsze zakupy w ramach oferty marki. 

Liczne atrakcje dla wszystkich uczestników  

Na gości TARGÓW 2024 w HAP Armatura czekają także liczne atrakcje, które uświetnią wydarzenie i umilą wspólnie spędzany czas w Trojaczkowicach. W programie jest m.in. koncert i występy artystyczne na żywo, lunch oraz wielkie grillowanie. TARGI 2024 zakończy uroczysta gala finałowa, podczas której wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia dla uczestników konkursów.

Artyści, którzy pojawią się na wydarzeniu: 

  • Kabaret z Konopi - grupa kabareciarzy, którzy już od 2004 roku rozbawiają całą Polskę. Specjalnie na nasze wydarzenie, kabaret zaprezentuje autorski skecz związany z branżą hydrauliczną. 
  • Marta Butryn (Martita) & Band – wokalistka i autorka tekstów, która popularność zdobyła w programach telewizyjnych: X Factor, Must Be The Music oraz The Voice of Poland. Zespół wykona autorskie aranżacje znanych, muzycznych przebojów. 
  • Dj FAKTO - mistrz klubowych brzmień i producent muzyczny. Podczas TARGÓW 2024 zadba o to, by wszyscy uczestnicy bawili się doskonale przy uwielbianych, tanecznych hitach. 

Porady specjalistów i Panele Eksperckie

Podczas TARGÓW 2024 odbędą się specjalistyczne Panele Eksperckie z przedstawicielami renomowanych marek. Panele pozwolą słuchaczom zdobyć aktualną i wartościową wiedzę na temat polecanych rozwiązań i praktyk stosowanych przez czołowych specjalistów branży instalacyjnej, a także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące najnowszych technologii bezpośrednio od ich producentów. Dzięki świeżej, specjalistycznej wiedzy, Instalator wyróżni się na rynku, a poprzez zastosowanie jej w swojej pracy, zyska wizerunek specjalisty w swoim fachu.

Panele odbędą się w HALI B (eventowej) według harmonogramu:

10:45-11:10 | Źródła ciepła w domach modernizowanych. Trendy i wymagania w programie „Czyste Powietrze”. | Ekspert: SAS, dr inż. Robert Kowalczyk

11:15-11:40 | Inteligentne sterowanie ogrzewaniem. Poznaj najlepsze praktyki i dowiedz się, o czym warto pamiętać przy wyborze urządzenia sterującego. | Ekspert: Michał Pawlak, ENGO  Controls

11:45-12:10 | Dobór, ustawienia i problematyka pomp obiegowych w instalacjach CO i CWU. | Ekspert: Bogdan Pawlak, LPF

12:15-12:40 | Czyszczenie i zabezpieczenie chemiczne instalacji – Podpowiedzi dla zaawansowanych i początkujących. | Ekspert: Mateusz Organek, SAMEE

13:10-13:35 | Rekuperacja w domach jednorodzinnych. Innowacja w montażu. | Ekspert: Sebastian Olech, HEATPEX

13:40-14:05 | Urządzenia do eliminowania gazów w instalacjach grzewczych – dobór i zalety technologii. | Ekspert: Marcin Stępnikowski, REFLEX

14:10-15:00 | Pompy ciepła: Praktyczne aspekty instalacji i warunki decydujące o ich opłacalności. | Eksperci: HAP, IMMERGAS, GALMET, SAS

Bezpłatne zapisy na TARGI 2024 są dostępne na www.targi.hap.plZachęcamy do rezerwacji miejsc i uczestnictwa w jednej z największych imprez branżowych 2024 roku. Do zobaczenia! 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024
pixel