Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strefa porad Instalatora

TARGI 2024 w nowym Centrum Logistycznym HAP Armatura
15 czerwca 2024 w nowopowstałym Centrum Logistycznym HAP Armatura odbędą się wyjątkowe targi branżowe zrzeszające aż ponad 70 producentów z rynku instalacyjnego i grzewczego. Na odwiedzających czekają specjalna Oferta Targowa, porządna dawka specjalistycznej wiedzy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. To jedna z największych branżowych imprez tego roku! 
 
Czytaj więcej
Nowe Centrum Logistyczne HAP Armatura - wielkie otwarcie już 15 czerwca
Budowa nowego Centrum Logistycznego HAP Armatura w Trojaczkowicach zakończyła się sukcesem! Już 15 czerwca w czasie TARGÓW 2024 odbędzie się oficjalne otwarcie budynku. Innowacyjna przestrzeń z nowoczesnym biurem i centrum dystrybucyjnym wpłynie na jeszcze lepszą jakość obsługi zamówień oraz optymalizację zarządzania wszystkimi oddziałami stacjonarnymi HAP Armatura. 
 
 
Czytaj więcej
Nowelizacja dyrektywy EPBD: zmiany dla branży grzewczej

12 marca w Parlamencie Europejskim została przegłosowana nowelizacja dyrektywy w sprawie energetyki budynków (EPBD). Wraz z wejściem w życie dyrektywy EPBD, warto przyjrzeć się z bliska nowym zasadom i ustaleniom dotyczącym branży instalacyjnej i grzewczej. Sprawdź, jakie zmiany na rynku kotłów gazowych spowoduje nowe prawo. 

 
Czytaj więcej
Dlaczego grzejnik nie grzeje? Przyczyny i porady
Zmagasz się z problemem grzejnika, który nie działa efektywnie? Nasz najnowszy artykuł wyjaśnia główne przyczyny tego problemu i oferuje praktyczne porady dotyczące diagnozowania i naprawy grzejników. Znajdziesz tu informacje, które pomogą Ci szybko zidentyfikować i rozwiązać najczęstsze problemy z ogrzewaniem.
Czytaj więcej
pixel