Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Porady

Nowe Centrum Logistyczne HAP Armatura - wielkie otwarcie już 15 czerwca
Budowa nowego Centrum Logistycznego HAP Armatura w Trojaczkowicach zakończyła się sukcesem! Już 15 czerwca w czasie TARGÓW 2024 odbędzie się oficjalne otwarcie budynku. Innowacyjna przestrzeń z nowoczesnym biurem i centrum dystrybucyjnym wpłynie na jeszcze lepszą jakość obsługi zamówień oraz optymalizację zarządzania wszystkimi oddziałami stacjonarnymi HAP Armatura. 
 
 
Czytaj więcej
Nowelizacja dyrektywy EPBD: zmiany dla branży grzewczej

12 marca w Parlamencie Europejskim została przegłosowana nowelizacja dyrektywy w sprawie energetyki budynków (EPBD). Wraz z wejściem w życie dyrektywy EPBD, warto przyjrzeć się z bliska nowym zasadom i ustaleniom dotyczącym branży instalacyjnej i grzewczej. Sprawdź, jakie zmiany na rynku kotłów gazowych spowoduje nowe prawo. 

 
Czytaj więcej
Jaki młynek do odpadów wybrać?
Sprawdź, jak młynek do odpadów może uprościć Twoje życie kuchenne, redukując odpady i utrzymując higienę bez dodatkowego wysiłku. Dowiedz się więcej o jego ekologicznym wpływie na środowisko i odkryj, jak prostota obsługi młynka może wnosić efektywność do kuchennego życia.
Czytaj więcej
Czy klimatyzacja ma wpływ na wilgotność powietrza?
Czy wiesz, jak klimatyzacja wpływa na wilgotność powietrza w Twoim domu? Poznaj znaczenie optymalnej wilgotności dla zdrowia i wyposażenia domowego, oraz jak nowoczesne systemy klimatyzacyjne mogą pomagać w utrzymaniu jej idealnego poziomu. Dowiedz się więcej o tym, jak klimatyzacja nie tylko chłodzi, ale też reguluje wilgotność powietrza.
Czytaj więcej
pixel