Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowe Centrum Logistyczne HAP Armatura - wielkie otwarcie już 15 czerwca

2024-05-21
Nowe Centrum Logistyczne HAP Armatura - wielkie otwarcie już 15 czerwca

Budowa nowego Centrum Logistycznego HAP Armatura w Trojaczkowicach zakończyła się sukcesem! Już 15 czerwca w czasie TARGÓW 2024 odbędzie się oficjalne otwarcie budynku. Innowacyjna przestrzeń z nowoczesnym biurem i centrum dystrybucyjnym wpłynie na jeszcze lepszą jakość obsługi zamówień oraz optymalizację zarządzania wszystkimi oddziałami stacjonarnymi HAP Armatura. 

Nowoczesna inwestycja 

Budowa nowego Centrum Logistycznego HAP Armatura rozpoczęła się na początku 2023 r. Projekt obejmował zarówno nowoczesną przestrzeń biurową dla działów HAP Armatura, ale także specjalne Centrum Dystrybucyjne, które będzie wsparciem dla procesów logistycznych firmy. Korzystna lokalizacja przy drodze ekspresowej S19, która łączy województwo lubelskie i podkarpackie, ma dodatkowe znaczenie strategiczne dla rozwoju marki HAP Armatura. W tych częściach Polski mieści się 9 oddziałów stacjonarnych HAP, a nowe Centrum Logistyczne będzie miejscem, które ułatwi komunikację międzyoddziałową i przyspieszy realizację zamówień.

Efektywność procesów logistycznych i poprawa zdolności operacyjnej 

Nowe Centrum Logistyczne pozwoli znacząco usprawnić procesy logistyczne w firmie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w Magazynie Centralnym oraz korzystnej lokalizacji nowego Centrum Logistycznego, HAP Armatura będzie w stanie jeszcze szybciej i sprawniej realizować zamówienia spływające zarówno z oddziałów stacjonarnych, od przedstawicieli handlowych na terenie kraju, jak i za pośrednictwem nowoczesnej hurtowni internetowej www.hap.pl. To oznacza krótszy czas oczekiwania na dostawy oraz większą efektywność w realizacji zamówień. 

Inwestycja w Centrum Logistyczne w Trojaczkowicach jest również kluczowym elementem strategii rozwoju biznesowego HAP Armatura. Pozwoli na realizację długoterminowych celów, takich jak zwiększenie obecności marki na rynku instalacyjnym, poprawa relacji z klientami oraz dalszy rozwój oferty produktowej i rozbudowywanie bazy odbiorców. Inwestycja przyczyni się też do umocnienia pozycji HAP Armatura jako lidera sprzedaży w branży instalacyjnej oraz wzrostu rozpoznawalności marki wśród Instalatorów. Inwestycja w nowe Centrum Logistyczne to również krok w kierunku optymalizacji kosztów. Nowoczesna infrastruktura i zaawansowane systemy zarządzania magazynem pozwolą na bardziej efektywne rozporządzanie zasobami i towarem hurtowni. To z kolei przełoży się na zwiększenie zdolności operacyjnej i możliwość obsługi większej liczby zamówień przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług.

Wielkie Otwarcie podczas TARGÓW 2024

Oficjalne otwarcie Centrum Logistycznego planowane jest 15 czerwca w ramach TARGÓW 2024. To jedna z największych imprez branży instalacyjnych i grzewczych na Lubelszczyźnie w 2024. Dowiedz się więcej: www.targi.hap.pl 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024
pixel