Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kenia – wycieczka marzeń dla uczestników HAPPRO!

2023-03-17
Kenia – wycieczka marzeń dla uczestników HAPPRO!

Wiemy, jak ważny jest balans pomiędzy pracą a wypoczynkiem. I choć najczęściej spotykamy się z Wami na polu zawodowym, dziś chcemy Wam pokazać, że czasem warto dać tematom biznesowym… odpocząć. Taka decyzja pozwala naładować akumulatory i zyskać energię potrzebną do działania.

Flaga Kenii wyglądająca jak poruszana wiatrem

Wycieczka do Kenii dla uczestników HAPPRO 

Niektórzy z Was będą mogli przekonać się o tym już niedługo. Wkrótce wraz z grupą stałych Klientów HAP Armatura wybierzemy się na wycieczkę do Kenii. Nie będziemy ukrywać, że miejsca na tak atrakcyjny wyjazd rozeszły się jak świeże bułeczki. Na pewno jednak już niedługo trafi się okazja, byś razem z nami odkrywał nowe, ciekawe miejsca. Na końcu artykułu znajdziesz zasady udziału w wycieczkach dla uczestników programu HAPPRO.

Safari, parki narodowe, kąpiele w Morzu Indyjskim… Będzie się działo! 

To, że na cel naszej wyprawy wybraliśmy Kenię, nie stało się przypadkiem. Zależało nam na miejscu, w którym będzie można odpocząć w promieniach słońca, ale także zwiedzać, odkrywać i doświadczać niezwykłej przyrody. Ten afrykański kraj spełnia wszystkie wymienione kryteria!

Podczas wyjazdu połączymy wypoczynek w hotelu przy plaży z podziwianiem dzikich zwierząt na safari, oglądaniem „dachu Afryki”, czyli Kilimandżaro i innych zapadających w pamięć widoków. Z doświadczenia wiemy, że taka forma wspólnych wycieczek z klientami sprawdza się najlepiej – daje przestrzeń na poszukiwanie inspiracji, poznawanie nowości z branży, zdobywanie kontaktów lub po prostu… rozmowy na tematy dalekie od pracy.

Poznaj szczegółowy program wycieczki i najważniejsze atrakcje!

Program wyjazdu dla uczestników HAPPRO

Zacznijmy od podstaw: wycieczka do Kenii będzie trwała 9 dni (razem z lotami). 4 dni przeznaczymy na wypoczynek, zaś 3 na zwiedzanie. Uczestnicy będą mieli zapewnione zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu z 2 posiłkami dziennie. A jak będą wyglądały kolejne dni wyjazdu? Uczestnikom nie zabraknie atrakcji, ale zadbamy też o równowagę i spokój ducha zapewniając czas na beztroski wypoczynek. Sprawdź cały program naszej wycieczki do Kenii!

Dzień 1: Podróż i powitanie z Afryką 

Będziemy spotykać się na poszczególnych lotniskach przy stanowiskach odpraw naszego organizatora wyjazdu – Rainbow. Na kenijskie lotnisko Moi w Mombasie dotrzemy wieczorem. Uczestnicy zostaną powitani przez rezydentów i odwiezieni do hotelu. Pierwszy kontakt z Afryką będziemy mieli za sobą – a to dopiero początek!

Dzień 2-4: Relaks na rajskim wybrzeżu 

Co może być lepsze po długiej podróży, jeśli nie relaks w idealnych warunkach? Pierwszy dzień na miejscu spędzimy w hotelu na malowniczym wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Pozostawimy Wam wolną rękę, jeśli chodzi o zagospodarowanie czasu. Może wybierzecie przyjemną kąpiel w falach oceanu, wybierzecie się na spacer po okolicy lub zdecydujecie się na jedną z wycieczek fakultatywnych?

Dzień 5: Safari w Kenijskim Parku Narodowym Tsavo West

Wiemy, że uczestnicy wyjazdu marzą o udziale w safari i możliwości podziwiania dzikiej afrykańskiej przyrody. Nie będziemy kazali im długo na to czekać! Już trzeciego dnia wybierzemy się do jednego z największych kenijskich parków narodowych, Tsavo West.

Będziemy podziwiać gaje akacjowe i prawdziwą afrykańską sawannę z ogromnymi baobabami, ale przede wszystkim skupimy się na wypatrywaniu dzikich zwierząt. Park narodowy Tsavo West jest pełen lwów, słoni (w tym słynnych czerwonych słoni z Tsavo), bawołów, antylop gnu i żyraf. Spotyka się tam także lamparty i nosorożce.

Możliwość zobaczenia tych wszystkich zwierząt na żywo ( z bezpiecznej odległości) to niezapomniane przeżycie! Safari będzie podzielone na dwie części – poranną i popołudniową. Dzięki temu będziemy mogli lepiej poznać zwyczaje zwierząt. Atrakcją samą w sobie będzie również miejsce zakwaterowania – będziemy nocować w luksusowych domkach letniskowych na terenie parku.

Dzień 6: Prawdziwy obraz sawanny - Park Narodowy Amboseli

Po wczesnym śniadaniu na łonie natury pojedziemy do kolejnego kenijskiego parku narodowego, Amboseli. Po drodze czeka nas niezwykła atrakcja – odwiedzimy malownicze źródełka Mzima, połączone ze sobą kaskadami. To miejsce szczególnie lubiane przez stada hipopotamów i krokodyli. Sam park narodowy Amboseli jest wyjątkowy przede wszystkim ze względu na rozciągający się z niego widok na Kilimandżaro. Słynny obraz majestatycznego szczytu górującego nad sawanną robi wrażenie na każdym! W parku Amboseli, znanym jako „kraina słoni”, będziemy podziwiali nie tylko te ogromne zwierzęta, ale również lwy, hieny, antylopy, bawoły. Chętne osoby będą mogły, za dodatkową opłatą, wziąć udział w wyprawie do wioski Masajów, by poznać zwyczaje i tradycyjne tańce pasterzy.

Dzień 7: Inne oblicze Afryki - zwiedzanie Mombasy  

Zaczniemy go od wczesnego śniadania i porannego safari w parku Amboseli. Następnie udamy się do stolicy Kenii, czyli Mombasy. To miasto zaskakuje – nie ma w sobie nic ze stereotypowych, kojarzonych z Afryką obrazów. Mombasa jest jednym z najstarszych ośrodków miejskich na kontynencie, a jego najsłynniejszy zabytek to Fort Jesus - twierdza wybudowana przez Portugalczyków.

Dzień 8: Odpoczynek i korzystanie z atrakcji Mombasy 

Osoby, które zdecydują się na spędzenie dodatkowego tygodnia w Kenii na własny koszt, zostaną przetransferowane do hoteli na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Pozostali będą mogli spędzić dzień w hotelu w Mombasie, korzystając ze śniadania i ogólnodostępnych atrakcji. Ten czas warto także poświęcić na zwiedzanie miasta.

Dzień 9: Powrót do domu

Powrót do Polski z międzylądowaniem w Egipcie lub na Cyprze.

Co zrobić, by wziąć udział w wycieczce dla Klientów HAP Armatura?

Lista uczestników wycieczki do Kenii jest już zamknięta, ale nic straconego – wyjazdy dla Klientów organizujemy kilka razy w roku. Zawsze wybieramy miejsca, w których można odpocząć od codzienności, a jednocześnie poczuć się jak odkrywca.

Pamiętaj, że dzięki nowym zasadom programu HAPPRO wystarczy, że zadeklarujesz zakupy w określonej wysokości i możesz pojechać z nami, niezależnie czy pozwala Ci na to do tej pory uzbierany obrót. Dla porównania, warunki jakie trzeba było zadeklarować na wyjazd do Kenii przedstawiały się następująco:

  • Aby zarezerwować udział w wycieczce dla 1 osoby, zadeklaruj obrót w wysokości 280 tysięcy złotych w ciągu najbliższych 6 miesięcy;
  • Aby zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, zadeklaruj obrót w wysokości 540 tysięcy złotych przez najbliższych 6 miesięcy lub dopłać 7500 złotych. 

Wypełnij formularz rejestracyjny, zbieraj punkty za zakupy, wymieniaj je na nagrody i weź udział w naszych wyprawach.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel