Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Należysz do grona Instalatorów?

Dołącz do Klientów HAP rejestrując się na stronie i robiąc zakupy online, w oddziałach lokalnych lub u Handlowca. Stając się Klientem HAP otrzymujesz indywidualne rabaty, dedykowanego opiekuna handlowego i każdego miesiąca możliwość udziału w promocjach z nagrodami. To nie wszystko! Specjalnie dla stałych Klientów stworzyliśmy platformę HAP PRO, dzięki czemu robiąc zakupy w HAP otrzymasz punkty, które możesz wymienić na wartościowe nagrody, bony do sklepów, a nawet egzotyczne wycieczki.

Korzyści z uczestnictwa w programie:

  • Ponad 2000 nagród do wyboru od narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, bonów i kart prezentowych po szkolenia i wycieczki.
  • Misje z nagrodami. Zostań SuperInstalatorem w HAP PRO i podnieś jakość swoich usług o 1372%! Wchodząc w świat HAP PRO będziesz mógł wziąć udział w jednej z wybranych misji i zdobyć specjalistyczne narzędzia niezbędne do Twojej pracy.
  • Wyjazdy zagraniczne. Na platformie HAP PRO będziesz mógł zadeklarować udział w zbliżających się niesamowitych wyjazdach rekreacyjnych.
  • Bonus w postaci korekty faktury pozwoli Ci pomniejszyć Twoje faktury nawet do 1 zł netto.

 


 

Jesteś już Klientem HAP, dołącz do HAP PRO:

1. Zarejestruj się w HAP PRO

Wypełnij formularz rejestracyjny na happro.pl/rejestracja i zostań uczestnikiem programu lojalnościowego HAP PRO. 

 

2. Zbieraj punkty za zakupy 

Po dołączeniu do programu, za każde wydane 100 zł netto, w zależności od marki produktów, możesz otrzymać od 5 pkt nawet do 20 pkt.

 

3. Wymieniaj punkty na nagrody, bierz udział w misjach i wyprawach

Dostępne punkty możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody takie jak wysokiej jakości specjalistyczne narzędzia, karty podarunkowe do RTV EURO AGD, bony Sodexo, szkolenia nadające uprawnienia energetyczne, ubrania robocze i specjalistyczne, a nawet wycieczki!


 

Zobacz co jeszcze na Ciebie czeka w świecie HAP PRO

 

Waluta HAP Coins

Na platformie są wirtualne monety HAP Coins, które wymienisz na wartościowe nagrody: bony podarunkowe, narzędzia, ubrania, bonusy i wiele więcej! HAP Coins otrzymasz, za każde zakupy zrobione w Hurtowni HAP Armatura, bez względu na to czy kupisz na stronie internetowej, w oddziale czy u Handlowca.

 

 

Misje dla Instalatorów

Zostań SuperInstalatorem w HAP PRO i podnieś jakość swoich usług o 1372%!

Wchodząc w świat HAP PRO będziesz mógł wziąć udział w jednej z wybranych misji i zdobyć specjalistyczne narzędzia niezbędne do Twojej pracy lub sprzęt elektroniczny taki jak telefony, czy laptopy najwyższej jakości. Dostępne w misjach nagrody są dopasowywane do potrzeb naszych Klientów.

 

Daj się ponieść przygodzie!

Na platformie HAP PRO będziesz mógł zadeklarować udział
w zbliżających się niesamowitych wyjazdach rekreacyjnych - tajemnicze, dzikie safari w Afryce, narty w najlepszych ośrodkach narciarskich, czy odkrywanie najpiękniejszych miast zagranicznych. Po zalogowaniu do platformy zobaczysz zbliżające się wyjazdy wraz z całym planem podróży i wszystkie niezbędne informacje.

 

pixel