Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Konkurs “Co Ci się podoba, a co chciałbyś zmienić na stronie hap.pl”

Konkurs “Co Ci się podoba, a co chciałbyś zmienić na stronie hap.pl”

 

Daj znać co najbardziej podoba Ci się, a co chciałbyś zmienić na stronie hap.pl i zgarnij szkolenie F-Gazy zupełnie za free! 

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny i aby w nim wystartować należy:

  1. Zarejestrować firmę na stronie hap.pl (Jeśli już jesteś zarejestrowany, świetnie! Też możesz wziąć udział.)
  2. Napisać maila na adres konkurs@hap.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe: “ Co Ci się podoba, a co chciałbyś zmienić na stronie hap.pl”

Pamiętaj, że adres mailowy z którego wysyłasz odpowiedź na pytanie konkursowe musi być taki sam jak podany przy rejestracji. 

Do rozdania mamy 3 szkolenia na F-Gazy o wartości 2000 zł każde, do wykorzystania w siedmiu miastach: Warszawa, Rzeszów, Zabrze, Wrocław, Lublin, Poznań, Gdynia - Ty wybierasz! 

Konkurs trwa przez 3 tygodnie od 12.10.2021 r. do 2.11.2021 r. Na koniec każdego tygodnia promocyjnego wyłonimy jednego zwycięzcę. 

Ogłoszenie wyników nastąpi:

21.10.2021

28.10.2021

4.11.2021

Rejestrując się w pierwszym tygodniu, Twoja odpowiedź będzie brana pod uwagę również w drugim i trzecim, masz więc trzy szanse na wygraną
Nagrodę główną wygrają najbardziej ciekawe i kreatywne odpowiedzi, a każdy uczestnik konkursu zgarnie extra 100 punktów do wymiany w programie HAPPRO.

Pełny regulamin zasad udziału w konkursie znajdziesz tutaj. Zapoznaj się z nim, abyś miał pewność, że Twoje zgłoszenie będzie zgodne z regulaminem.

WYNIKI KONKURSU
I etap konkursu wygrywa Pan Stanisław Bokhonets! Serdecznie gratulujemy, szczegóły odbioru nagrody wyślemy drogą mailową.

II etap konkursu wygrywa Pan Jarosław Bogacz! Serdecznie gratulujemy, szczegóły odbioru nagrody wyślemy drogą mailową.

III etap konkursu wygrywa Pan Grzegorz Woźniak! Serdecznie gratulujemy, szczegóły odbioru nagrody wyślemy drogą mailową.

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie konkursem i kreatywne odpowiedzi! Gwarantowana nagroda jaką jest 100 pkt HAP PRO zostanie naliczona w programie. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, zrób to teraz na www.happro.pl

pixel