Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

F-Gazy: Szkolenie zakończone Egzaminem!

2021-07-27
F-Gazy: Szkolenie zakończone Egzaminem!

Poszerz swoje kompetencje i skorzystaj ze szkolenia na F-Gazy! 

 

Klimatyzacja i pompy ciepła stają się coraz popularniejsze, a liczba ich montażu stale wzrasta. Jednak aby montować te urządzenia wymagana przepisami ustawy o SZWO i F-gazach opublikowanej w Dzienniku Ustaw w dniu 28 listopada 2018r. a obowiązującej od 1 stycznia 2019 r. jest certyfikacja na F-Gazy. Powyższa ustawa reguluje zasady obrotu F-gazami i substancjami które zubażają warstwę ozonową, a także zasady przyznawania uprawnień osobom mającym styczność z tymi substancjami. 

 

Dzięki wykwalifikowanej kadrze prowadzącej szkolenie zyskasz podstawy teoretyczne i umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci z łatwością zdać egzamin i uzyskać certyfikat pozwalający na samodzielny montaż i konserwację pomp ciepła i klimatyzacji. 

 

Dlaczego warto?

  •  Atrakcyjna promocja cenowa 

Standardowa cena szkolenia wynosi 2000 zł netto, ale Ty możesz mieć je już za 1zł netto! Wystarczy, że w ciągu najbliższego roku od szkolenia kupisz u nas 5 pomp ciepła, a skorygujemy Twoją płatność!

  •  Bardzo wysoka zdawalność egzaminów.

Dzięki profesjonalnej kadrze i specjalistycznym materiałom stworzonym z myślą o łatwym przyswajaniu wiedzy, zawierającym najnowsze wytyczne i standardy, zdawalność egzaminów jest na bardzo wysokim poziomie sięgającym blisko 100%.

  •  Nie musisz posiadać własnych narzędzi. 

Na egzaminie zapewniamy wszelkie niezbędne materiały i narzędzia.

  •  Imienny certyfikat

Po zakończonym szkoleniu przystępujesz do egzaminu i uzyskujesz imienny certyfikat poświadczający Twoje nowe kompetencje!Szkolenie odbywa się w naszych dwóch oddziałach w godz. 8:00-19:00 (+ przerwa obiadowa) w terminach:

 

  • 8.09.2021 Lublin, ul. Anny Walentynowicz 2
  • 15.09.2021 Rzeszów, ul. Boya-Żeleńskiego 27Nie zwlekaj i zapisz się już dziś u handlowców HAP. Liczba miejsc jest ograniczona!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
pixel