Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akademia Instalatora Wita!

2023-01-25
Akademia Instalatora Wita!

Chcesz podnosić swoje kwalifikacje jako Instalator? Mamy coś dla Ciebie!

Zapraszamy Cię do Akademii Instalatora na YouTube. Co środę nowy film na kanale!

Akademia Instalatora to kanał dla młodych Instalatorów, którzy wchodzą w świat branży grzewczej, hydraulicznej, sanitarnej czy fotowoltaicznej i potrzebują poszerzyć swoje horyzonty wiedzy. Co oczywiście nie oznacza, że doświadczeni Instalatorzy nie znajdą nic ciekawego na naszym kanale!

Akademia Instalatora będzie poruszać tematy związane z produktami, nowościami, a także będziemy omawiać najlepsze rozwiązania dla instalacji z różnymi producentami! Poruszymy zawiłe tematy związane z prowadzeniem działalności, czy marketingiem w branży instalacyjnej. Podpowiemy jak i gdzie szukać współprac, jak znaleźć hurtownię, w której można zaopatrywał się w niezbędne materiały na najlepszych warunkach i jak te warunki wynegocjować!


Misją Akademii Instalatora jest dystrybucja wiedzy niezbędnej, żeby odnaleźć się w branży robót instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz fotowoltaiki, a także robót budowlanych, wykończeniowych, a nawet prac projektowych instalacji. 

Wiem, jak ważna w pracy Instalatora jest specjalistyczna wiedza i nadążanie za zmianami technologicznymi, dlatego chcemy zapewnić łatwy dostęp do materiałów branżowych i technicznych wskazówek.

Zapraszam Cię do Akademii Instalatora. Będzie merytorycznie i ciekawie!

Dołącz do Akademii Instalatora jeśli chcesz być na bieżąco:

  • z nowościami w branży, 
  • zwiększyć swoją wiedzę techniczną, 
  • mieć dostęp do filmów instruktażowych,
  • poznać lepiej biznes,
  • dowiedzieć się co nieco o marketingu w branży instalacyjnej,
  • poznać najlepsze opcje współprac z hurtowniami i mieć najlepsze warunki na rynku.

A już za tydzień film: Moje ciepło. Program dofinansowań do pomp ciepła 2022 - 2026. Jakie warunki trzeba spełnić i ile można otrzymać dotacji?


Instalatorze – chcesz wystąpić w filmie, pochwalić się swoją instalacją i dotrzeć do nowych klientów? Napisz do nas: hurtownia@hap.pl

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
pixel