Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wypełnij wniosek o limit kredytowy

Limit Kupiecki nawet w 5 minut
Odroczony termin płatności dla Twojej Firmy już dziś!

Rób zakupy jeszcze wygodniej. Zamawiaj towary bezpośrednio na budowę bez wstrzymywania wysyłek oczekujących na płatności. Z limitem kredytowym Twoje zamówienia zostaną sfinalizowane nawet w 24 godziny, a należności za nie zapłacisz w dogodnym dla siebie terminie.

Już od pierwszej transakcji możesz otrzymać limit kredytowy z odroczonym terminem płatności!

Złóż wniosek teraz!

Co tak naprawdę zyskasz?

 • Szybka realizacja zamówień bez oczekiwania na płatność

  Odroczone płatności dadzą Ci możliwość zrobienia zakupów w szybki sposób bez konieczności natychmiastowej zapłaty. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane i dostarczone nawet w 24 godziny.

 • Płynność finansowa

  Planujesz duże zakupy związane z Twoimi aktualnymi zleceniami, za które otrzymasz wynagrodzenie po ich zakończeniu? Limit kredytowy z odroczonym terminem pozwoli Ci je zrealizować.

 • Oszczędność czasu i minimum formalności

  Cały proces jest bardzo przejrzysty i prosty. Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy wypełnić formularz, a my zrobimy resztę.

 • Bezpieczeństwo danych

  Nie martw się o swoje dane. Cały proces przebiega na najwyższym poziomie bezpieczenstwa porównywalnie do bankowości elektronicznej.

 • Ubezpieczenie należności w Coface

  Za Twój limit kredytowy odpowiada grupa ubezpieczeniowo-finansowa Coface.

Inżynier Logo Coface

Jak otrzymać limit kredytowy?

 • Wypełnij wniosek poniżej

  Wypełnij wniosek poniżej

 • Zaczekaj na decyzję ubezpieczyciela

  Zaczekaj na decyzję ubezpieczyciela

 • Ciesz się Kredytem kupieckim

  Ciesz się Kredytem kupieckim

Najczęściej zadawane pytania.

Jak długo będę czekał na przyznanie Kredytu Kupieckiego? Zobacz więcej Zobacz mniej

Dedykowany handlowiec odezwie się do Ciebie w przeciągu 24h (w dni robocze) od złożenia wniosku i po jego weryfikacji, w celu poinformowania Cię o wielkości przyznanego limitu.

Jaki termin płatności mogę otrzymać na start? Zobacz więcej Zobacz mniej

Na start otrzymasz termin 7 lub 14 dni. Ten czas może zostać wydłużony nawet do 90 dni, jeśli współpraca będzie przebiegać pomyślnie.

Jakiej wysokości limit kredytowy mogę otrzymać na start? Zobacz więcej Zobacz mniej

Wysokość limitu kredytowego jest zależna od zdolności kredytowej Twojej firmy. Na start możesz otrzymać do 20 tys. zł limitu kredytowego. O zwiększenie jego wartości nawet do 40-60 tys. zł można ubiegać się po wyrobieniu swojej wiarygodności w HAP Armatura.

Czy moje dane będą bezpieczne? Zobacz więcej Zobacz mniej

Twoje dane będą chronione na najwyższym poziomie. Cały proces jest szyfrowany na poziomie porównywalnym do bezpieczeństwa bankowości elektronicznej.

Złóż wniosek o limit kredytowy

Przynanie limitu kredytowego jest całkowicie bezpłatne. Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin (w dni robocze) w celu poinformowania Cię o wysokości limitu i terminie płatności. Informujemy, że na start możesz otrzymać do 20 tys. zł limitu i termin 7-14 dni. Po dokonaniu i spłacie pierwszych transakcji będziesz miał mośliwość wnioskowania o wyższy kredyt kupiecki u swojego opiekuna handlowego.

pixel