Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odbierz TERMINARZ Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej KATAR 2022 w prezencie

Przygotuj się na Mundial i nie przegap żadnego meczu!

Mamy dla Ciebie niezbędnik każdego prawdziwego kibica, który pomoże Ci być na bieżąco ze wszystkimi meczami. A dzięki naklejkom dołączonym do zestawu, będziesz mógł sam uzupełniać wyniki i przewidywać dalsze etapy drabinki turniejowej! 

To SZYBKI STRZAŁ, bo promocja trwa tylko 3 dni w dniach 14-16.11.2022, a do wygrania TERMINARZ Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej KATAR 2022 w formie plakatu A1 z naklejkami! 

Co musisz zrobić aby go zgarnąć ?

  • Daj nam znać, że jesteś prawdziwym kibicem piłki nożnej i zapisz się do promocji wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy.
  • Zrób zakupy w dowolnym oddziale stacjonarnym HAP Armatura lub on-line na hap.pl w terminie 14-16.11.2022 na kwotę minimum 5 000 zł netto (w promocji bierze udział cały asortyment dostępny w ofercie).

Promocja trwa do 16.11.2022 lub do wyczerpania zapasów i dedykowana jest Klientom firmowym. Na jednego Klienta przypada tylko jeden terminarz niezależnie od finalnie wydanej kwoty. 

 

Zapisz się do akcji i kibicuj na maksa dostarczając sobie jeszcze większych emocji!!

Wypełniając formularz dołączasz do akcji promocyjnej, a wszystkie Twoje faktury z okresu promocyjnego będą brane pod uwagę przy rozliczeniu akcji.

 

.
pixel