Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

TEKA

( ilość produktów: 1 )
Widok

Młynek do rozdrabniania odpadów stal TEKA TR 550

Producent: TEKA
Indeks producenta: TR 550
Młynek do rozdrabniania odpadów stal TEKA TR 550- 15%
812,20 zł999,01 złTwój rabat 15%690,37 zł netto849,16 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Niemiecka firma TEKA została założona w 1924 roku przez Karla Thielmana. Działalność marki najpierw obejmowała produkcję maszyn rolniczych, aby z biegiem czasu rozszerzyć  ją o usługi związane z obróbką stali nierdzewnej. Pod koniec lat 50. XX wieku zaczęto wytwarzać zlewozmywaki, kuchenki, piekarniki i okapy, a 20 lat później marka weszła na rynek międzynarodowy.

Produkty TEKA w HAP Armatura

Wykwalifikowany zespół fachowców wnikliwie obserwuje rynek, a przedsiębiorstwo inwestując w innowacyjne technologie i badania, stale powiększa portfolio swoich produktów, zdobywając nowych klientów i partnerów biznesowych. 

Produkty TEKA wyróżnia atrakcyjna cena, szybka dostawa i pozytywne opinie klientów. W hurtowni HAP Armatura dostępne są m.in. młynki do rozdrabniania odpadów TEKA. Wszystkie wyroby marki łączą w sobie wysoką jakość, użyteczność, funkcjonalność i wydajność, po to, aby były najlepszym rozwiązaniem dla domu. 

Zdobyte doświadczenie, wiedza specjalistów zaangażowanych w wiele projektów, stawianie na nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji  i sprawność działania są szczególnymi zaletami firmy. Ponadto firma TEKA zapewnia ciągłość dostaw, a także ma doświadczenie w magazynowaniu i logistyce paczek. Dzięki temu realizacja zamówień przebiega sprawnie i szybko. Współczesna popularność wyrobów TEKA opiera się na zaufaniu klientów z całego świata. Firma zdobywa liczne nagrody w konkursach i osiąga sukcesy, co tylko potwierdza przywiązanie odbiorców do jej sprzętów.

pixel