Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

KOTAR

( ilość produktów: 2 )
Widok
Bestseller

Folia do ogrzewania podłogowego IZOFOLIX szerokość 1 m max. gr. 0,105mm -50mb KOTAR 750

Producent: KOTAR
Indeks producenta: 750
Folia do ogrzewania podłogowego IZOFOLIX szerokość 1 m max. gr. 0,105mm  -50mb KOTAR 750- 10%
270,50 zł270,50 złTwój rabat 10%198,00 zł netto / 50 mb243,50 zł brutto / 50 mb
Produkt dostępny21746mb
Wysyłka już w poniedziałek

Taśma brzegowa z zakładką i nacięciami 8 mm x 150 mm x 50 mb KOTAR 671

Producent: KOTAR
Indeks producenta: 671
Taśma brzegowa z zakładką i nacięciami 8 mm x 150 mm x 50 mb KOTAR 671- 7%
96,50 zł96,50 złTwój rabat 7%73,00 zł netto / 50 mb90,00 zł brutto / 50 mb
Produkt dostępny7325mb
Wysyłka już w poniedziałek

W 1992 roku bracia Jaworscy założyli spółkę cywilną KOTAR i zaczęli zajmować się produkcją płyt izolacyjnych do ogrzewania podłogowego. Z biegiem lat działalność firmy rozszerzyła się na wytwarzanie m.in. klipsów do mocowania rur, taśm biegowych, styropianu wykorzystywanego do produkcji płyt izolacyjnych Izorol, płyt systemowych KR. Wszystko to przyczyniło się do szybkiego zdobycia nie tylko rynku polskiego, ale również europejskiego i azjatyckiego. Aktualnie siedziba firmy znajduje się w Wołowie w województwie dolnośląskim.

Produkty KOTAR w ofercie HAP Armatura

W HAP Armatura również można zakupić produkty marki KOTAR, które są znakomicie oceniane przez grono inwestorów i instalatorów z branży budowlano-remontowej. W sklepie internetowym dostępne są m.in.:

  • taśmy brzegowe z zakładką i nacięciami KOTAR;
  • folie do ogrzewania podłogowego Izofolix KOTAR.

Spółka poprzez wprowadzenie najwyższych standardów, zautomatyzowanie procedur wewnętrznych i zinformatyzowane systemów zaczęła się szybko rozwijać i rozbudowywać zakład. Po zainwestowaniu w innowacyjne rozwiązania technologiczne w 2021 KOTAR wprowadził na rynek polski system izolacyjno – renowacyjny Izorol-SR stosowany w systemach renowacyjnych i w pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na wysoką warstwę izolacyjną.

Produkty KOTAR zdecydowanie należą do grupy towarów, które z powodzeniem wspierają nowoczesne budownictwo mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej oraz wpływają na obniżenie kosztów ich eksploatacji. Wyróżniają się one nie tylko trwałością i efektywnością, lecz również łatwością w zastosowaniu. Można je dopasować do indywidualnych potrzeb, dlatego zadowolą nawet najbardziej wymagającego Klienta. 

KOTAR to przedsiębiorstwo, które jest laureatem wielu nagród takich jak np. Gazela Biznesu czy Diamenty miesięcznika Forbes. Markę cechuje nienaganna reputacja i uczciwość wobec partnerów handlowych oraz pracowników, a każdy Klient czuje się wyjątkowo zaopiekowany, dostając produkty o najwyższej jakości i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

pixel