Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

INFRACORR

( ilość produktów: 2 )
Widok

Filtr magnetyczny DN25 INFRACORR IFM-25/G

Producent: INFRACORR
Indeks producenta: IFM-25/G
Filtr magnetyczny DN25 INFRACORR IFM-25/G- 5%
198,00 zł243,54 złTwój rabat 5%188,10 zł netto231,36 zł brutto
Produkt dostępny8szt.
Wysyłka już w środę

Filtr magnetyczny DN20 INFRACORR IFM-20/G

Producent: INFRACORR
Indeks producenta: IFM-20/G
Filtr magnetyczny DN20 INFRACORR IFM-20/G- 5%
158,00 zł194,34 złTwój rabat 5%150,10 zł netto184,62 zł brutto
Produkt dostępny6szt.
Wysyłka już w środę

Firma INFRACORR rozpoczęła swoją działalność w 1984 roku. Wówczas zaczęła się trudzić dostarczaniem urządzeń i usług dla branży grzewczej oraz ciepłowniczej. Z biegiem lat i wraz z rozwojem technologicznym marka systematycznie powiększała swoją ofertę. 

Produkty INFRACORR w ofercie HAP Armatura

Obecnie INFRACORR zajmuje się projektowaniem i budową systemów ciepłowniczych, wykorzystując m.in. preizolowane rury ciepłownicze i odnawialne źródła energii. Ponadto produkuje magnetyzery, odmulacze, magnetoodmulacze, filtrodmulniki, węzły cieplne itp.

Systemy zarządzania mediami energetycznymi i wodą wdrażane przez markę w budynkach użyteczności publicznej i komercyjnej są unikalne i nowoczesne.

Dodatkowo firma jest przedstawicielem, partnerem i dystrybutorem wielu światowej klasy firm, które są związane z sektorem ciepłowniczym. Prowadzi także liczne badania z jednostkami naukowo-badawczymi w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

W ofercie hurtowni HAP Armatura znajdują się wysokiej jakości produkty, a pracownicy z chęcią wspierają i doradzają Klientom w wyborze odpowiednich produktów. Wśród nich są m.in. wyroby INFRACORR takie jak np.:

  • filtry magnetyczne DN20 INFRACORR;
  • filtry magnetyczne DN25 INFRACORR.

Na stronie internetowej producenta można znaleźć wiele potrzebnych informacji branżowych na temat kwestii związanych z najnowszymi technologiami ciepłownictwa i ogrzewnictwa.

pixel