Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

ENBRA

( ilość produktów: 2 )
Widok

Konsola do wodomierza FI 32 nierdzewna ENBRA

Producent: ENBRA
Konsola do wodomierza FI 32 nierdzewna ENBRA- 20%
875,00 zł1 076,25 złTwój rabat 20%700,00 zł netto861,00 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Konsola do wodomierza FI 40 G2" nierdzewna ENBRA

Producent: ENBRA
Konsola do wodomierza FI 40 G2" nierdzewna ENBRA- 20%
1 125,00 zł1 383,75 złTwój rabat 20%900,00 zł netto1 107,00 zł brutto
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt na zamówienie

Enbra Polska Sp. z o.o. to filia czeskiej spółki ENBRA a.s., która działa już od ponad 25 lat. Grupa ENBRA jest producentem systemów grzewczych i chłodniczych oraz wentylacyjnych dla przemysłu i budownictwa. Asortyment marki obejmuje m.in. nagrzewnice powietrza, klimatyzatory, rekuperatory, kotły wodne i wiele innych produktów związanych z ogrzewaniem, chłodzeniem i wentylacją.

Produkty marki ENBRA w hurtowni HAP Armatura

Firma ENBRA ma swoje oddziały i partnerów na całym świecie, a jej produkty są stosowane w różnych branżach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, motoryzacyjny oraz w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym. Polska filia firmy specjalizuje się w opomiarowaniu zużycia wody i ciepła. W hurtowni HAP Armatura posiadamy urządzenia pomiarowe marki ENBRA.

W naszej ofercie znajdziesz niezwykle precyzyjne konsole do wodomierza ENBRA o różnej średnicy nominalnej, dzięki czemu bez problemu wybierzesz model adekwatny do potrzeb. Posiadamy zarówno modele wykonane ze stali jak i stali nierdzewnej. Produkty marki ENBRA cenione są ze względu na swoją wysoką jakość wykonania, niezawodność i trwałość. Duże doświadczenie firmy w produkcji systemów grzewczych sprawia, że cieszy się ona zaufaniem swoich klientów i owocuje solidnym miejscem na rynku.

Jeśli poszukujesz urządzeń pomiarowych do swoich instalacji wodociągowych, grzewczych, klimatyzacyjnych lub solarnych, warto zapoznać się z ofertą produktów marki ENBRA w hurtowni HAP ARMATURA.

pixel