Izolacja polietylenowa (folia PE, w zwoju) 22/6 – 10 m niebieska Climaflex Premium Stabil 3050143

    NMC Climaflex Premium Stabil 22/6 to wysokiej jakości izolacja polietylenowa, zaprojektowana do ochrony instalacji grzewczych, wodociągowych i chłodniczych. Dzięki dodatkowej warstwie folii PE, produkt cechuje się większą odpornością mechaniczną oraz ochroną przed wilgocią, co znacząco wydłuża jego trwałość.

    Dostarczana w zwoju o długości 10 metrów, izolacja jest łatwa w transporcie i montażu, a elastyczna struktura pozwala na szybkie dopasowanie do rur o średnicy 22 mm. Dzięki doskonałym właściwościom termoizolacyjnym, minimalizuje straty ciepła i ogranicza ryzyko kondensacji.

    Główne zalety produktu:

    • Redukcja strat ciepła – skuteczna izolacja termiczna dla rur o średnicy 22 mm.
    • Odporność na wilgoć i uszkodzenia – powłoka z folii PE zapewnia dodatkową ochronę.
    • Elastyczna i łatwa w montażu – doskonałe dopasowanie do kształtu rur.
    • Ogranicza kondensację pary wodnej – zmniejsza ryzyko korozji instalacji.
    • Praktyczne opakowanie – zwój 10 m ułatwia przechowywanie i instalację.

     

    NMC Climaflex Premium Stabil 22/6 to idealne rozwiązanie dla firm instalacyjnych i dystrybutorów poszukujących wydajnej, trwałej i łatwej w montażu izolacji do rur.

     

    Kod hurtowni:
    4278373
    Typ produktu:
    izolacja polietylenowa
    Długość produktu:
    10 m
    Średnica:
    22 mm
    Grubość:
    6 mm

    Ocena uzytkowników: 0/5

    Dodaj swoją opinię

Jesteś klientem profesjonalnym?

Zarejestruj się, aby poznać swoje indywidualne rabaty.