Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

STYROBUD

( ilość produktów: 2 )
Widok

Obruk skrzynki zasuwy 50X50X8 FI 20 STYROBUD

Producent: STYROBUD
Obruk skrzynki zasuwy 50X50X8 FI 20 STYROBUD- 10%
44,80 zł55,10 złTwój rabat 10%40,20 zł netto49,45 zł brutto
Produkt dostępny40szt.
Wysyłka już dzisiaj!

Obruk hydrantu połówka 800X400 FI 150 STYROBUD

Producent: STYROBUD
Obruk hydrantu połówka 800X400 FI 150 STYROBUD- 10%
66,00 zł81,18 złTwój rabat 10%59,40 zł netto73,06 zł brutto
Produkt dostępny14szt.
Wysyłka już dzisiaj!

STYROBUD to producent betonu, prefabrykatów betonowych i elementów małej architektury. Priorytetem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego wszystkie proponowane wyroby są najwyższej klasy, łatwo dostępne i mają znakomitą cenę na tle konkurencji. Główna siedziba marki znajduje się w miejscowości Trzeboś w województwie podkarpackim, z kolei pozostałe oddziały mieszczą się w Rzeszowie oraz w Krośnie.

Produkty STYROBUD w HAP Armatura

Wyroby STYROBUD można zakupić w HAP Armatura online lub stacjonarnie. W hurtowni znajdują się np.:

  • obruki skrzynki zasuwy STYROBUD;
  • obruki hydrantu połówki STYROBUD.

W pozostałej ofercie marki można dostać beton specjalistyczny, szlachetna kostka brukowa, ogrodzenia gładkie, ogrodzenia łupane, betonowe płoty, palisady, studnie kablowe, fundamenty pod słupy, korytka, płyty drogowe oraz inne elementy tego typu.

Oprócz nowoczesnego parku maszynowego STYROBUD ma również własne laboratorium, gdzie wykwalifikowana kadra ekspertów dba o należyte przygotowanie wyrobów i ich zgodność z wszelkimi normami Unii Europejskiej. Do dyspozycji jest również laboratorium mobilne, dzięki któremu specjaliści mają możliwość kontroli niektórych produktów (np. mieszanki betonowej) na miejscu danej inwestycji budowlanej.  

Firma STYROBUD dysponuje kilkoma bardzo wydajnymi węzłami betoniarskimi, a w skład floty wchodzą betonomieszarki, samochody dostawcze HDS i pompy samojezdne, a profesjonalne i wielkopowierzchniowe magazyny zapewniają właściwe stany magazynowe.

pixel