Dodaj produkt do wybranej oferty
Stwórz nową ofertę

PROFITOR

( ilość produktów: 1 )
Widok

Przewód gazowy rozciągany FI 15 L500-1000mm GW/GW EMIPIU PROFITOR 671510

Producent: PROFITOR
Indeks producenta: 671510
Przewód gazowy rozciągany FI 15  L500-1000mm  GW/GW  EMIPIU PROFITOR 671510
61,78 zł netto75,99 zł brutto
Produkt dostępny7szt.
Wysyłka już w środę

PROFITOR to polska firma założona przez Kazimierza Charzewskiego w 1994 roku, która wówczas zajmowała się sprowadzaniem do kraju zaworów kulowych do wody i gazu, złączy gazowych i metalowych przewodów elastycznych do gazu. Aktualny asortyment marki jest bardzo szeroki, a wszystkie przewody są wyprodukowane ze stali nierdzewnej najwyższej klasy, dzięki czemu mają one odpowiednią wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i odporność na korodowanie.

Produkty PROFITOR w ofercie HAP Armatura

W HAP Armatura można znaleźć materiały i urządzenia do instalacji grzewczych, gazowych i sanitarnych. Nasza hurtownia hydrauliczna to szeroki wybór różnych marek i artykułów dla systemów hydraulicznych. W HAP Armatura zarówno w sklepie online, jak i na półkach w punktach stacjonarnych, znajdują się produkty PROFITOR takie jak m.in.:

  • przewody gazowe rozciągane FI15 PROFITOR;
  • przewody gazowe rozciągane FI20 PROFITOR.

Producent zapewnia, że wszystkie produkty mają odpowiednie certyfikaty i atesty. Dodatkowo wszelkie wyroby są dostępne od ręki. 

PROFITOR to firma, która zdobywa różne nagrody i wyróżnienia jak np. „Złoty Instalator”, przyznawana markom za innowacyjność i znakomitą jakość produktów. Przedsiębiorstwo wchodzi też w skład Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.

Jako HAP Armatura zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni. Nasze ceny są konkurencyjne, zamówienia realizujemy w terminie, a w razie potrzeby oferujemy pomoc wykwalifikowanego personelu przy wyborze właściwego produktu!

pixel