Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-06-28

"VIESSMANN" - To się opłaca!

Viessmann to wiodący producent systemów cieplnych, który przy produkcji swoich urządzeń stawia na przełomowe, innowacyjne rozwiązania, ekologiczne podejście do zasilania centralnego ogrzewania oraz ekonomiczne zużycie energii.

Najwyższa jakość materiałów, intuicyjny montaż i obsługa oraz solidne wykonanie sprawiają, że produkty Viessmann są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalnych Instalatorów, jak i odbiorców detalicznych.

Teraz w HAP Armatura kupisz bestsellerowy pakiet Viessmann w limitowanej cenie!

W zestaw wchodzą:

  • Pompa ciepła jednostka wewnętrzna VITOCAL 100-S AWB-E 101.A04-A08 7727492 
  • Pompa ciepła jednostka zewnętrzna 1XX-S 8KW 230V 7727453

 

Sprawdź cenę!

Cena promocyjna widoczna po zalogowaniu.


Pompy ciepła Vitocal 100-S to ekologiczne źródło ciepła z tradycyjną dla firmy Viessmann wysoką jakością wykonania i efektywnością.Oferta dostępna w oddziałach stacjonarnych i na www.hap.pl

Promocja dedykowana jest dla Klienta Firmowego i trwa do 30.09.2024 lub do wyczerpania zapasów.

Należysz do grona Instalatorów?

Dołącz do klientów HAP na dopasowanych dla Ciebie warunkach. Zarejestruj się i otrzymaj rabaty, dedykowanego opiekuna handlowego i każdego miesiąca możliwość udziału w promocjach z nagrodami. To nie wszystko! Specjalnie dla stałych Klientów stworzyliśmy platformę HAP PRO, dzięki czemu robiąc zakupy w Hurtowniach HAP Armatura otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na wartościowe nagrody, bonus do faktury, bony do sklepów, a nawet egzotyczne wycieczki.

pixel