Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

HAPPRO – program doskonały!

2023-03-27
HAPPRO – program doskonały!

Znasz programy lojalnościowe, w których zbierasz punkty, a potem wymieniasz je na nagrody? A teraz wyobraź sobie, że jest dokładnie odwrotnie… Najpierw odbierasz prezent i deklarujesz zakupy na określoną kwotę, a potem kolekcjonujesz punkty – bez czekania i niepewności. Brzmi atrakcyjnie? Właśnie tak działa nasza nowa odsłona programu lojalnościowego dla klientów firmowych HAPPRO

Czym różni się HAPPRO od innych programów lojalnościowych?

Program HAPPRO to nowoczesne podejście, w którym pokazujemy, że mamy do Ciebie zaufanie! Teraz już nie musisz zbierać miesiącami punktów, przeliczać, ile jeszcze brakuje Ci do wybranej nagrody i czekać w nieskończoność. Jeśli w przeszłości właśnie to zniechęcało Cię do udziału w programach lojalnościowych, to… wygląda na to, że właśnie rozwiązaliśmy Twój problem!

W HAPPRO zwalniamy Cię z konieczności długiego oczekiwania na nagrody. Dajemy Ci możliwość otrzymania atrakcyjnych produktów lub udziału w wycieczce nawet wówczas, gdy nie masz jeszcze na swoim koncie wymaganej liczby punktów. Najpierw odbierasz nagrodę, a dopiero potem zbierasz HAP Coins, robiąc zakupy na zadeklarowaną kwotę przez okres 3 lub 6 miesięcy. Pomyśl, jak możesz w ten sposób usprawnić działanie swojego biznesu – może potrzebujesz „na już” nowych elektronarzędzi, a może myślisz o cyfryzacji firmy i zakupie laptopa? Dzięki HAPPRO realizacja tego celu jest bliżej niż myślisz!

A co, jeśli nie chcesz deklarować zakupów na określoną kwotę? To żaden problem. Możesz nadal zbierać punkty (HAP Coins) w tradycyjny sposób. Każdy Twój zakup na kwotę powyżej 100 złotych netto nagrodzimy określoną liczbą punktów, a po osiągnięciu odpowiedniego pułapu będziesz mógł je wymienić na nagrody z dostępnej puli.

Jakie nagrody dostępne od zaraz czekają na Ciebie w HAPPRO?

Misja, Wyprawa albo Bonus – w HAPPRO możesz sam zdecydować o formie nagrody, jaką odbierzesz za współpracę z nami. Sprawdź zasady obowiązujące w poszczególnych modułach:

  • Misja – weź w niej udział, aby otrzymać Elektronarzędzia Superinstalatora lub przyspieszyć swoją pracę dzięki Cyfryzacji Superinstalatora. Plan Twojej Misji jest następujący: wybierasz produkt, który otrzymasz od ręki i deklarujesz obrót na najbliższe 3 miesiące. My wystawiamy fakturę, a po 3 miesiącach przygotowujemy korektę uwzględniającą zebrane przez Ciebie HAP Coins. Możesz w ten sposób obniżyć wartość faktury nawet do 1 zł! Kiedy warto zdecydować się na udział w Misji? Na przykład kiedy jedno z Twoich narzędzi uległo awarii, a nie chcesz przeznaczać środków na zakup nowego lub gdy chcesz usprawnić działanie biznesu dzięki nowym technologiom (oprogramowaniu, laptopowi czy telefonowi).
  • Wyprawy – to moduł, dzięki któremu dalekie wyprawy przeniosą się z Twojej sfery odległych marzeń do sfery całkiem realnych planów! Co najmniej 2 razy w roku organizujemy dla naszych klientów wycieczki w egzotyczne miejsca. Aby wziąć udział w takim wyjeździe, zapisz się na wybrany termin (aktualne wycieczki znajdziesz w zakładce WYPRAWY na platformie HAPPRO) i zadeklaruj kwotę obrotu na najbliższe 6 miesięcy. A potem koniecznie sprawdź, czy masz ważny paszport i szykuj się na wymarzone wakacje! Jeśli uda Ci się zrealizować zakupy na zadeklarowaną kwotę, wyjazd będzie kosztował Cię zaledwie złotówkę. A nawet jeśli zabraknie Ci trochę punktów do zrealizowania planu w 100% - nic nie szkodzi. W takim wypadku obniżymy fakturę o odpowiednią kwotę.
  • Bonus – zamiast korzystać z nagród, wolisz po prostu zmniejszyć koszty w swojej firmie? Taką możliwość da Ci moduł Bonus. Zebrane HAP Coins możesz wymienić na kwotę, która pomniejszy wartość Twojej nierozliczonej faktury. Dzięki temu do zapłacenia może Ci pozostać jedynie 1 zł! Jeśli chcesz skorzystać z tego modułu, pamiętaj, że jest on dostępny tylko dla klientów z aktywnym limitem kredytowym i co najmniej 10 tysiącami HAP Coins na koncie.

Zastanawiasz się, czy na platformie HAPPRO znajdziesz odpowiednią nagrodę dla siebie? Zapewniamy, że jest z czego wybierać! Już teraz mamy dla Ciebie ponad 300 propozycji, a docelowo ma ich być aż 20 tysięcy!

Nagroda wybrana – co dalej?

Gdy zdecydujesz się na wybrany produkt z modułu Misja lub Wyprawy, wystawimy Ci fakturę na określoną kwotę. Nie martw się – nie będziesz musiał jej płacić od razu! To tylko dokument potrzebny do rozliczeń, a Ty otrzymasz nagrodę bez dodatkowych formalności.

Od Ciebie będziemy jedynie oczekiwać określenia wysokości deklaracji obrotu w ciągu 3 lub 6 miesięcy. Gdy w tym czasie zrealizujesz zakupy na wskazaną przez siebie kwotę, wystawimy korektę faktury. Do zapłacenia pozostanie Ci symboliczna złotówka!

HAPPRO w pigułce – tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania

Chcemy, by wszystko, co związane z HAPPRO było dla Ciebie jasne. Dlatego poniżej przygotowaliśmy zestaw odpowiedzi na pytania, które możesz sobie zadawać przed przystąpieniem do programu. Nie lubisz działać bez planu, a przed podjęciem decyzji dokładnie analizujesz wszystkie „za” i „przeciw”? Przeczytaj, jak działa HAPPRO!

Jestem nowym klientem HAP Armatura. Co mam zrobić, by dołączyć do HAPPRO?

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z oferty HAP Armatura, w pierwszej kolejności zarejestruj się na naszej stronie jako klient firmowy. Następnie będziesz mógł dołączyć do programu na stronie happro.pl.

Jestem już Waszym klientem. Co muszę zrobić, by przystąpić do programu?

Jeśli przynajmniej raz robiłeś u nas zakupy, dane Twojej firmy są już w naszej bazie. Teraz wystarczy, że wejdziesz na stronę happro.pl i zarejestrujesz się w programie.

Czym są HAP Coins?

HAP Coins to waluta, której używamy w świecie HAPPRO. Za każde 100 złotych netto wydane w HAP Armatura otrzymujesz od 5 do 20 HAP Coins. Ich liczba zależy od dostawcy zakupionych produktów.

W ilu modułach jednocześnie mogę brać udział?

Jednocześnie możesz zbierać HAP Coins w ramach jednego modułu. Możliwość udziału w innych modułach zostanie odblokowana dopiero wtedy, gdy uzbierasz wymaganą liczbę punktów lub gdy zakończy się okres, na który zadeklarowałeś obrót.

Kupuję w Waszym oddziale stacjonarnym. Co z naliczaniem punktów w takiej sytuacji?

HAP Coins otrzymujesz za każde wydane 100 zł netto – przysługują Ci one niezależnie od tego, czy robisz zakupy online, w sklepie stacjonarnym czy u handlowca. W każdym z tych przypadków możesz mieć pewność, że pojawią się na Twoim koncie.

Jakie inne korzyści, oprócz nagród, zapewni mi udział w programie HAPPRO?

Platforma HAPPRO to także nasz kanał komunikacji ze stałymi klientami. To właśnie tam znajdziesz najnowsze informacje o nowościach i promocjach, a także ciekawych wydarzeniach. Jednym słowem – będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się w HAP Armatura i w branży!

Wiesz już wszystko, czego potrzebujesz? Odkryj korzyści dla siebie z naszym programem lojalnościowym!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel