Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CONTROLS Plus – program dla Instalatorów

2022-04-04
CONTROLS Plus – program dla Instalatorów


#WSPIERAMYPOLSKIEGOINSTALATORA


Firma QL Controls, dystrybutor marki SALUS Controls, mimo trudnych czasów, dynamicznie się rozwija. W zeszłym roku zaproponowała Instalatorom atrakcyjny program lojalnościowy, obsługiwany przez darmową aplikację SALUS Plus – o czym już pisaliśmy. Jednak QL Controls śmiało patrzy w przyszłość. W roku 2022 firma została także dystrybutorem nowej marki na rynku grzewczym – ENGO Controls. Co za tym idzie? Aktualizacja aplikacji oraz samego programu lojalnościowego, który zmienił nazwę. Od teraz SALUS Plus to CONTROLS Plus.

Przypomnijmy, czym jest aplikacja CONTROLS Plus. To bezpłatne narzędzie, które pozwala szybko zdobyć najważniejsze informacje na temat systemów ogrzewania SALUS Controls i ENGO Controls. Można w niej znaleźć: informacje o produktach, konfigurator urządzeń, szkolenia, aktualności. Dzięki CONTROLS Plus każdy zainteresowany bez trudu uzyska kontakt ze specjalistami technicznymi. Instalując aplikację dowiesz się wszystkiego, co potrzebne do korzystania z rozwiązań obu marek: jak dobrać system sterowania do potrzeb Twojego budynku, jakie opcje masz do wyboru, jak instalować i konfigurować urządzenia. Co więcej, CONTROLS Plus zawiera bogatą bazę dokumentów, które mogą być potrzebne w każdej chwili, a które zawsze trudno znaleźć: instrukcje obsługi, schematy podłączeń, zdjęcia, deklaracje zgodności, aktualny cennik etc. Tutaj wszystko jest najbliżej jak się da, pod ręką.
Dla instalatorów branży grzewczej najważniejsze jest jednak to, że korzystając z programu CONTROLS Plus mają szansę na dodatkowy zarobek. Będąc instalatorem SALUS Controls oraz ENGO Controls, uczestniczą w programie lojalnościowym, w którym za zebrane punkty otrzymują pieniądze. Wystarczy za darmo pobrać aplikację i założyć konto firmowe.

CONTROLS Plus – jak to działa?

Firma QL Controls stworzyła w swojej aplikacji mobilnej Strefę Instalatora, w której Instalatorzy zakładają konto i automatycznie otrzymują dedykowanego swojemu regionowi opiekuna. Od tej chwili mogą się kontaktować z opiekunem w razie pytań czy niejasności. Po zarejestrowaniu profilu Instalator dołącza do programu CONTROLS Plus, który działa naprawdę prosto. Otóż za zakup premiowanych produktów przyznawane są punkty, a punkty wymienia się na pieniądze.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać zapłatę?


Należy zeskanować kod SN z pudełka produktu, a następnie wystawić FV. Oczywiście trzeba mieć zatwierdzone konto w Strefie Instalatora – bez tego ani rusz.
Krok po kroku wygląda to tak:

  • logowanie w Strefie Instalatora
  • rejestracja nabytych urządzeń (skanowanie kodu SN) – bez obaw, aplikacja jest intuicyjna, a w razie jakichkolwiek utrudnień, QL Controls udziela wsparcia
  • zbieranie punktów na swoim koncie
  • wystawienie faktury – można to zrobić w dowolnym momencie, np. po uzbieraniu wybranej przez siebie liczby punktów
  • wypłata pieniędzy przez QL Controls – szybko i sprawnie

Strefa Instalatora to idealne miejsce dla Ciebie!

Aplikację CONTROLS Plus znajdziesz w: Google Play i APP Store.

POBIERZ, WYPRÓBUJ I BĄDŹ ZAWSZE NA PLUSIE!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel