Klienci
Firmowi

O nas


HAP Armatura

HAP Armatura Sp. z o.o. to firma rodzinna która od blisko 30 lat prężnie działa na rynku lubelskim i podkarpackim. Firma powstała w celu świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie doboru i sprzedaży produktów z techniki grzewczej, sanitarnej, sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz wentylacji i rekuperacji.

Nieograniczony asortyment

HAP jest autoryzowanym dystrybutorem krajowych i zagranicznych producentów:

– zewnętrznych sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
– armatury przemysłowej
– armatury instalacji wodnych i sanitarnych w budynkach
– armatury instalacji centralnego ogrzewania
– wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji

 


Zespół profesjonalistów

HAP Armatura Sp. z o.o. to przede wszystkim personel pracujący w centrali w Lublinie i siedmiu oddziałach terenowych: w Chełmie, Zamościu, Puławach, Białej Podlaskiej, Lubaczowie, Stalowej Woli i  Rzeszowie. Zespół pracowników HAP składa się z otwartych na potrzeby każdego klienta, doświadczonych konsultantów, inżynierów oraz techników, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz przygotują dla Państwa optymalną ofertę dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Informatyczna sieć magazynów 

Dzięki zastosowaniu w HAP Armatura jednego systemu obsługi wszystkich 7 magazynów, jesteśmy w stanie w każdej chwili odpowiedzieć na pytanie o dowolny asortyment z naszej oferty. Nasi stali kontrahenci mają dostęp do platformy internetowej, gdzie przez całą dobę mogą przeglądać ofertę handlową i realizować zakupy.

Obsługa klienta w HAP Armatura

Stawiamy sobie rygorystyczne wymagania w zakresie norm obsługi klienta i organizacji logistycznej dostaw. Doceniają to nasi klienci oraz niezależne instytucje certyfikujące.

Członkostwo w Grupie SBS 

Duży może więcej. Dlatego przystąpiliśmy do zrzeszenia firm z naszej branży, dzięki czemu możemy realizować coraz bardziej wymagające zamówienia naszych klientów. Grupa SBS jednoczy największe hurtownie naszej branży i daje możliwość negocjowania cen u producentów. Jest to szczególnie ważne przy obsłudze rozłożonych w czasie inwestycji budowlanych.

Partnerzy HAP